HomePiłka nożnaWichniarek zwraca uwagę na piłkarza Polski na którego liczy. “On musi dźwignąć”

Wichniarek zwraca uwagę na piłkarza Polski na którego liczy. “On musi dźwignąć”

Źródło: Kanał Sportowy

Aktualizacja:

Artur Wichniarek w rozmowie z Adamem Sławińskim podczas programu Kanału Sportowego przyznał, że pod nieobecność Lewandowskiego liczy, że to Zieliński weźmie na siebie ciężar gry. Ekspert patrzy z optymizmem na starcie z Holandią.

Wichniarek

Kanał Sportowy

Wichniarek: Zieliński musi dowieźć

Nieuchronnie zbliża się pierwszy mecz reprezentacji Polski w ramach grupy “D” na Mistrzostwach Europy 2024. Ekipa Michała Probierza z pozycji underdoga zmierzy się z Holandią. Artur Wichniarek wyznał, że jest optymistycznej myśli. Ekspert ma nadzieję, że Piotr Zieliński jako kluczowa postać Biało-Czerwonych pokaże swoją jakość.

Najmocniej pod nieobecność Roberta Lewandowskiego będą liczył na Piotrka Zielińskiego, który wyjdzie z opaską kapitana. Musi dźwignąć to spotkanie, bo jeśli weźmiemy pod uwagę choćby ostatnie spotkanie z Holendrami w Rotterdamie, gdy zremisowaliśmy 2:2, to będziemy mieli momenty w tym meczu, gdy będziemy mieli momenty, w których będziemy mogli bądź musieli utrzymać się przy piłce. Wtedy możemy zaskoczyć Holendrów. Oczywiście oni są bardzo mocną reprezentacją, są dzisiaj bez wątpienia faworytem do tego, by ten mecz wygrać, ale my możemy zagrać dobrym planem taktycznym, dobrze realizowanym, tak jak to miało miejsce chociażby w tym meczu w Rotterdamie, gdy w pewnym momencie prowadziliśmy 2:0. Teraz mamy jeszcze większą jakość niż w tamtym spotkaniu, więc jestem dobrej myśli – przyznał Artur Wichniarek na łamach Kanału Sportowego.

Moc Euro, w którym Michał Pol i goście omawiają najważniejsze wydarzenia mistrzostw Europy można obejrzeć klikając w link poniżej.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]