HomePiłka nożnaPiłkarze Arki Gdynia po barażach oddali koszulki kibicom. “Jak można było to spier*****?!” [WIDEO]

Źródło: J. Kłyszejko, M. Kołkowski

Arka Gdynia w katastrofalny sposób wypuściła z rąk awans do Ekstraklasy. Zespół Wojciecha Łobodzińskiego w finale baraży przegrał 1:2 z Motorem Lublin, a obie bramki stracił w końcówce. Po porażce piłkarze z Gdyni odbyli kolejną “rozmowę” ze swoimi kibicami, po czym oddali im koszulki.

Arka Gdynia kibice

Piłkarze Arki oddali koszulki kibicom

Arka Gdynia do 87. minuty prowadziła w finałowym meczu baraży z Motorem Lublin i była na świetnej drodze, aby wrócić do Ekstraklasy. Ostatecznie jednak Motorowcy popisali się fenomenalną końcówką i wyrwali zespołowi z Gdyni awans, wygrywając 2:1. Decydującą bramkę zdobył w 93. minucie Mbaye Jacques Ndiaye.

Załamani podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego po końcowym gwizdku udali się na “rozmowę” ze swoimi kibicami. Może brzmieć to znajomo, ponieważ to już kolejny raz, gdy piłkarze Arki odbywają nieprzyjemną interakcję ze swoimi sympatykami w ostatnich tygodniach. Niedawno głośno było o niezwykle kontrowersyjnej sytuacji, gdy kibole Arki “odwiedzili” graczy na treningu i wygłosili ostrą “mowę motywacyjną” przed meczem z GKS-em Katowcie.

Po przegranym finale baraży piłkarze usłyszeli ze strony kibiców kolejną reprymendę i oddali im swoje koszulki.

Kulesza wesprze kluby poszkodowane w powodzi. Podał konkretną kwotę
Tuchel go wypychał, Kompany ubóstwia. Niedoceniana gwiazda znów rządzi w Bayernie
Z Bayernu Monachium do Betclic 1. Ligi. To może być ciekawy transfer beniaminka!
David Raya niczym Szczęsny! Kapitalna parada bramkarza Arsenalu [WIDEO]
Historyczny gol Yamala! Nawiązał do rekordu kolegi z drużyny
Hansi Flick chwali Lewandowskiego po meczu z Monaco. Zwrócił uwagę na jedną rzecz