HomePiłka nożnaWyjątkowy moment Garnacho. Zapamięta to zagranie na długo

Wyjątkowy moment Garnacho. Zapamięta to zagranie na długo

Źródło: 433

Argentyna pokonała Chile wynikiem 3:0. Ostatnie trafienie to szczególna zasługa duetu Alejandro Garnacho i Paulo Dybali.

Alejandro Garnacho

UNAR Photo / Alamy

Asysta Garnacho do Dybali

Argentyna pewnie pokonała Chile wynikiem 3:0. W 79. minucie tej rywalizacji na boisku pojawili się Alejandro Garnacho i Paulo Dybala. W doliczonym czasie gry to właśnie ta dwójka przypieczętowała zwycięstwo Albicelestes.

Garnacho podał piłkę Dybali, który mimo ostrego kąta umieścił ją w siatce rywala. Dla zawodnika AS Romy było to ważne trafienie, ponieważ wrócił do kadry po przerwie, a do tego miał na sobie koszulkę z legendarnym numerem “10” ze względu na nieobecność Leo Messiego.

Co ciekawe, była to też niezwykle ważna chwila dla skrzydłowego Manchesteru United. 20-latek był jeszcze kilka lat temu fanem Dybali. W mediach społecznościowych pojawiło się nawet zdjęcie Garnacho w koszulce aktualnego kolegi z drużyny, któremu teraz asystował w prestiżowym eliminacyjnym meczu reprezentacji.

Hajto uderza w Lewandowskiego i innych reprezentantów Polski. “Nie widzę”
Papszun nie spodziewał się ich odejścia. “Dwaj najlepsi w ataku zawodnicy”