HomePiłka nożnaRaków błyskawicznie obejmuje prowadzenie z Koroną! Ante Crnac z cudownym trafieniem [WIDEO]

Źródło: Canal+ Sport

Raków Częstochowa błyskawicznie otworzył wynik w meczu z Koroną Kielce. Fantastycznym uderzeniem bramkę na 1:0 zdobył Ante Crnac.

Raków Częstochowa

IMAGO / JAKUB ZIEMIANIN / 400mm.pl / NEWSPIX.PL

Fenomenalny strzał Crnaca

Raków nadrabia zaległe spotkanie 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Koroną Kielce. Widzowie zgromadzeni na Suzuki Arenie nie musieli długo czekać na otworzenie wyniku. Fenomenalnym strzałem z dystansu żadnych szans bramkarzowi nie dał Ante Crnac.

Chorwat genialnym uderzeniem z dystansu pokonał Xaviera Dziekońskiego. 20-letni golkiper nie miał żadnych szans na obronę strzału rywala. Piłka po odbiciu się od poprzeczki minęła linię bramkową i tym samym Raków od 3. minuty prowadził 1:0. Co więcej trzy minuty później wynik na 2:0 podwyższył Vladyslav Kochergin.

Liverpool oficjalnie ogłosił następcę Kloppa! Otrzymał pierwsze zadanie od zarządu
Wybrano piłkarza sezonu w Bundeslidze. Wybór nie mógł być inny
Szokujący transfer w Bundeslidze? Rozchwytywany napastnik ma oferty z Arabii Saudyjskiej!
Rodri zapisał się na kartach historii piłki nożnej! Niesamowity rekord Hiszpana
Matty Cash zdąży na Euro 2024? Są nowe wieści ws. jego zdrowia
Piłkarze Manchesteru United z dużą obniżką pensji! Zaważył jeden czynnik
Oficjalnie: Radomiak ma nowego trenera! To on poprowadzi Zielonych w ostatniej kolejce
Przyszłość Pochettino niepewna. Chelsea ma dwóch kandydatów do zastąpienia trenera!
Roberto de Zerbi może wrócić do Serie A! Jest łączony z czołowym klubem
Kowalczyk o Robercie Lewandowskim: Nie powinien być na czwartym miejscu w klasyfikacji strzelców