HomePiłka nożnaOchroniarz “ułaskawiony”. Wypadek w kadrze Hiszpanii już zapomniany

Ochroniarz “ułaskawiony”. Wypadek w kadrze Hiszpanii już zapomniany

Źródło: Relevo

Aktualizacja:

Po zakończeniu wtorkowego meczu Hiszpanii z Francją doszło do incydentu między ochroniarzem a Moratą. Pracownik chroniąc zawodników przed wbiegającymi na murawę kibicami przypadkowo wpadł na 31-letniego napastnika niemal doprowadzając do jego urazu. Sytuacja została już w pełni wyjaśniona.

Aflo Co. Ltd. / Alamy

Morata jest zdrowy i gotowy do gry

Nieszczęśliwy wypadek Alvaro Moraty tuż po zakończeniu półfinałowego meczu z Francją został już w kadrze zapomniany – informuje “Relevo”. Snajper nie ma żadnej kontuzji i będzie mógł zagrać w niedzielę w finale. Dodatkowo wszystko sobie wyjaśnił z ochroniarzem.

By nakreślić kontekst sytuacji: Jose Santos, pracownik ochrony w hiszpańskiej reprezentacji, próbując chronić zawodników przed wbiegającymi na murawę kibicami, przypadkowo wpadł na Moratę. Uderzenie było mocne i najgorsze w tym wszystkim było to, że napastnik się tego nie spodziewał, więc miał rozluźnione mięśnie.

W pierwszej chwili po incydencie wściekły Morata zaczął bluzgać prosząc o wyjaśnienia. Kulał, odczuwał ból. Potem nadszedł spokój, bo ból w kolanie ustąpił, jak donosi dalej “Relevo”. W szatni fizjoterapeuci i lekarze zbadali napastnika wykluczając jakąkolwiek kontuzję. Jose Santos odetchnął z ulgą.

Ochroniarz, który przypadkowo stał się “gwiazdą” Internetu przez ten incydent ma być bardzo lubianym pracownikiem wewnątrz kadry. Cieszy się doskonałą reputacją, jest opisywany jako profesjonalista. Morata o tym wie i dlatego szybko zapomniał o tym jednorazowym wypadku. W reprezentacji Hiszpanii pozostało to już tylko zabawną anegdotą.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]