Adrien Louveau w starciu z Górnikiem Łęczna popełnił brutalny faul, przez co zasłużenie został wyrzucony z boiska. Francuz zaprezentował brutalne wejście w nogę Kamila Orlika, przy linii bocznej boiska. Mocno nieodpowiedzialne i bezmyślne zachowanie obrońcy ŁKS-u.

Louveau

SOPA Images Limited / Alamy

Brutalne wejście piłkarza ŁKS-u

Ostatnie spotkanie 3. kolejki Betclic 1. Ligi pomiędzy ŁKS-em, a Górnikiem Łęczna, zakończyło się remisem 1:1. Łodzianie w roli gospodarza prowadzili w tym meczu po golu Andreu Arasa Forta, ale nie zdołali utrzymać korzystnego rezultatu. Kilka minut po tym trafieniu, brutalne wejście w nogę przeciwnika zaprezentował Adrien Loveavu. Francuski obrońca nieodpowiedzialnie i bezmyślnie zaatakował Kamila Orlika. Warto zaznaczyć, że faul miał miejsce przy linii bocznej boiska, w kompletnie niegroźnej sytuacji. Sędzia Leszek Lewandowski pokazał piłkarzowi ŁKS-u żółtą kartkę, ale po konsultacji z systemem VAR, słusznie wyrzucił go z boiska.

Gospodarze grali w osłabieniu, a w 89. minucie spotkania, Damian Warchoł strzelił gola wyrównującego. Ostatecznie w dużej mierze przez Adriena Loveavu, ŁKS nie dopisał sobie kompletu punktów.