HomePiłka nożnaAdam Buksa znowu trafia. Piękny gol pomógł Antalyasporowi [WIDEO]

Adam Buksa znowu trafia. Piękny gol pomógł Antalyasporowi [WIDEO]

Adam Buksa strzelił 14. ligowego gola w tym sezonie, trafiając do siatki w wygranym przez jego Antalyaspor 2:1 meczu z Hataysporem w 33. kolejce tureckiej Super Lig. Reprezentant Polski popisał się pięknym strzałem głową.

Adam Buksa

IMAGO / PIOTR KUCZA/ FOTOPYK / Newspix

Buksa pomógł Antalyasporowi w zwycięstwie

Antalyaspor musiał gonić wynik w tym spotkaniu. W 26. minucie drużyna Hataysporu dość niespodziewanie wyszła na prowadzenie, a gola na 1:0 strzelił Fisayo Dele-Bashiru. Goście byli stroną dominującą w pierwszej połowie i zasłużyli na to trafienie.

Po zmianie stron Antalyaspor ruszył do odrabiania strat i udało się tego dokonać w 67. minucie. Napastnik reprezentacji Polski popisał się pięknym strzałem głową, efektownie pokonując bramkarza rywali. Gola na wagę trzech punktów dla gospodarzy w drugiej minucie doliczonego czasu gry strzelił Zymer Bytyqi.

Dla Adama Buksy był to 14. ligowy gol w tym sezonie, dzięki czemu jest zdecydowanie najskuteczniejszym piłkarzem Antalyasporu. Drugi w klubowej klasyfikacji jest Sagiv Jehezkel z sześcioma trafieniami na koncie.

Legia podjęła decyzję w sprawie Josue. Wraz z nim może odejść kilku piłkarzy
“Chcemy po prostu wygrać to spotkanie”. Trener PSG przed półfinałem Ligi Mistrzów
Niechlubny rekord Manchesteru United. Tak źle nigdy nie było!