HomePiłka nożnaMilan się zabawił! Aż trzy gole w pięć minut! [WIDEO]

Milan się zabawił! Aż trzy gole w pięć minut! [WIDEO]

AC Milan za sprawą bramek Alvaro Moraty, Theo Hernandeza i Christiana Pulisicia prowadzi 3:0 z Lecce. W zaledwie pięć minut Rossoneri praktycznie zamknęli mecz.

screen Eleven

Milan wygrywa z Lecce

Pierwszy gol ekipy Paulo Fonseki w domowym starciu z Lecce padł w 38. minucie. Miękkie dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry posłał Theo Hernandez. Do piłki wyskoczył Alvaro Morata, który w swoim stylu, precyzyjnym uderzeniem głową, pokonał golkipera rywali.

Już trzy minuty później, bo w 41. minucie spotkania, Milan podwyższył prowadzenie. Rafael Leao uruchomił Theo Hernandeza prostopadłym podaniem. Francuski defensor spojrzał tylko jak ustawiony jest bramkarz przeciwnika, by następnie oddać atomowy strzał po krótkim słupku.

W 43. minucie Milan wyprowadził kolejny, już trzeci, cios. Emerson Royal zagrał w pole karne do Tammy’ego Abrahama, który szybko oddał strzał. Wladimiro Falcone zdołał sparować piłkę – dopadł do niej jednak Christian Pulisić, któremu pozostało jedynie wpakować futbolówkę do siatki.

Zdaje się, że tylko kataklizm może odebrać Milanowi zwycięstwo w tym meczu. Jeśli drużyna Fonseki wygra to starcie, to po sześciu rozegranych kolejkach będzie miała jedenaście punktów na koncie. Przed nimi wtorkowy mecz z Bayerem Leverkusen w ramach Ligi Mistrzów, by następnie wrócić do rywalizacji ligowej przy okazji wyjazdowego spotkania z Fiorentiną.

Jarosław Królewski z jasnym stanowiskiem. Zwrócił się do Kazimierza Moskala
Mariusz Jop notuje znakomitą serię! Jest talizmanem Wisły Kraków
Milan z czerwoną kartką! Piłkarzowi odcięło prąd [WIDEO]
Wymarzony debiut Michalaka. Wszedł na boisko i… sięgnął po trofeum
Co za odrodzenie Wisły Kraków! Kanonada w drugiej połowie, kapitalny początek Jopa