HomeKoszykówkaZwycięstwo kadry w ostatnim sparingu. Co za wsad Sochana! [WIDEO]

Zwycięstwo kadry w ostatnim sparingu. Co za wsad Sochana! [WIDEO]

Źródło: KoszKadra

Polscy koszykarze zwycięstwem 82:80 nad Filipinami zakończyli przygotowania do turnieju kwalifikacyjnego do tegorocznych igrzysk olimpijskich.

Jeremy Sochan

Jeremy Sochan (fot. PressFocus)

Jeremy Sochan jednak wystąpił

Z pięciu spotkań towarzyskich podopieczni trenera Igora Milicica wygrali dwa – oba w Polsce, choć w sobotę w Sosnowcu za sprawą około tysiąca filipińskich fanów można było momentami poczuć się tak, jak gdyby to Polska grała mecz wyjazdowy. O wyniku zadecydowała czwarta kwarta, w której polska kadra nieznacznie, ale jednak przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Najlepszym strzelcem drużyny z dorobkiem 21 punktów był Michał Sokołowski.

W spotkaniu ostatecznie wystąpił Jeremy Sochan, choć wcześniej przedstawiciele reprezentacji informowali, że zagra on tylko w jednym z meczów w Polsce. Skrzydłowy San Antonio Spurs spędził na parkiecie nieco ponad 12 minut i w tym czasie zdobył osiem punktów i zebrał cztery piłki. Popisał się też najefektowniejszą akcją meczu, gdy w drugiej kwarcie wykonał świetny wsad:

Teraz reprezentację czeka podróż do Walencji (wyruszą w niedzielę), gdzie w dniach 2-7 lipca odbędzie się turniej kwalifikacyjny do tegorocznych igrzysk olimpijskich. Polska najpierw zagra z Bahamami (3 lipca), a następnie z Finlandią (4 lipca). Dwie najlepsze drużyny z grupy awansują do półfinałów. Bilety do Paryża zapewni sobie tylko zwycięzca całego turnieju. Za faworytów kwalifikacji uznaje się gospodarzy, a więc Hiszpanię.

Syn znanego piłkarza zagra w Juventusie! Pójdzie w ślady ojca
Ta interwencja zapisze się w historii tureckiego futbolu! Minister Obrony Narodowej [WIDEO]
Poprowadził Turcję do ćwierćfinału i został doceniony. Znamy MVP meczu Turcja – Austria!
Psycholog Igi Świątek broni Cristiano Ronaldo. “Opinie bez pokrycia i kompetencji”
Za nami 1/8 finału Euro 2024. Kiedy i ćwierćfinały i kto z kim zagra? [TERMINARZ]