HomeFreak FightySyguła wygrywa w kontrowersyjnej walce otwarcia FAME 21!

Syguła wygrywa w kontrowersyjnej walce otwarcia FAME 21!

Źródło: FAME MMA / CANAL+ online

Aktualizacja:

Starcie Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska, zakontraktowane w nietypowej formule (BOKS/K-1/MMA) dobiegło końca. W starciu debiutantek w federacji FAME zwyciężyła Klaudia Syguła.

FAME MMA / CANAL+ online

Klaudia Syguła (7-1-0) to profesjonalna zawodniczka MMA, która ze swobodą weszła w świat freakfightów, stawiając pierwsze kroki na jedynej konferencji przed galą FAME 21. Nie inaczej trzeba opisać zaprezentowanie się jej rywalki, czyli Ewy Piątkowskiej (18-2-0) – polskiej bokserki zawodowej, która dwukrotnie mierzyła się już w barwach innej freakfightowej federacji, czyli Prime Show MMA.

Walka zaczęła się od rundy bokserskiej, w której Klaudia Syguła postawiła zadziwiająco trudne warunki. Panie wymieniały się ciosami przez praktycznie całą rundę, co doceniała również publiczność w Gliwicach. Zgoła inaczej ma się sprawa, jeśli chodzi o 2. rundę, w której Syguła i Piątkowska mierzyły się na zasadach K-1.

Po 2. otrzymanym kopnięciu w krocze Ewa Piątkowska położyła się na macie i spędziła na niej ponad 5 minut. Widzowie, którzy byli na miejscu, wyraźnie dali znać, co myśleli o zaistniałej sytuacji. Ostatecznie walka została wznowiona, lecz nie na długo. Ewa Piątkowska nie wyszła do 3. rundy, która miała odbyć się w formule MMA – tym samym Klaudia Syguła wygrała w walce otwarcia gali FAME 21. Narożnik bokserski zdecydował się poddać walkę.

Co dalej dla Syguły i Piątkowskiej?

Ewa Piątkowska od razu ruszyła do wyzwania kolejnych rywalek – padło również na Sheeyę, która została nazwana „facetem” przez polską bokserkę. Klaudia Syguła natomiast w swoim zwycięskim wywiadzie przyznała, iż zbiera na swój ambitny cel, a mianowicie przygotowania i drogę, która ma doprowadzić zawodniczkę na szczyt światowego MMA, czyli do federacji UFC.

Kategorie:

PROMOCJE BUKMACHERÓW

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

NBA: Miazga w czwartym meczu finałów. Jedna z najwyższych wygranych w historii!
NBA: Co za mecz w Dallas! Nowy mistrz już o krok [WIDEO]
Nie żyje Jerry West. To jego sylwetka jest w logo NBA
NBA: Trener Boston Celtics porównał swoją gwiazdę do Neymara. “To nie jest fair”
NBA: Problemy zdrowotne finalistów. Nowy uraz Porzingisa i zastrzyki dla Doncicia
NBA: 70 milionów dolarów to za mało. Los Angeles Lakers wciąż bez trenera
NBA: Celtics w połowie drogi na szczyt. Wielkie emocje w finale
NBA: Celtics zaczynają od zwycięstwa. Wielki powrót Porzingisa
Były gracz NBA leci na igrzyska. Wystąpi w innej dyscyplinie
Zapowiedź wielkiego finału NBA. Boston Celtics kontra Dallas Mavericks w liczbach