HomeFreak FightyRzecznik FAME komentuje współpracę z CANAL+ i nie tylko!

Rzecznik FAME komentuje współpracę z CANAL+ i nie tylko!

Źródło: Twitter FAST INFO

Aktualizacja:

Wczoraj, tj. 29 kwietnia 2024 roku, odbył się premierowy pokój „FAST SPACE” na Twitterze, podczas którego słuchacze mogli wypytać Michała Jurczygę o interesujące ich kwestie ze świata FAME. Rzecznik prasowy FAME odpowiadał i poruszył kilka kwestii – w tym temat Sylwestra Wardęgi i jego współpracy z FAME MMA.

Marcin Bulanda / PressFocus

Pokój „FAST SPACE” został zapowiedziany w dzień podwójnego FACE2FACE, podczas którego zobaczyć mogliśmy słowne starcia Dejwida z Azdusem oraz Takefuna z Sutonatorem. Twitterowa rozmowa rozpoczęła się zaraz po zakończeniu programu FAME, a podczas niej – padały liczne pytania. Redakcja FAST INFO, czyli organizatorzy całego pokoju, postanowili podsumować kilka najważniejszych kwestii w kilku wpisach na Twitterze.

Jeśli chodzi o Sylwestra, to ogłosił już zakończenie współpracy. Na razie zgodnie z tym, co sam zapowiedział, to odpoczywa od internetu i spraw bieżących. Nie chcieliśmy się angażować w konflikt między nim a jednym z włodarzy. Byliśmy biernymi obserwatorami tego co się działo przez ostatnie tygodnie. – w ten sposób Michał Jurczyga skomentował zakończenie współpracy z Sylwestrem Wardęgą. Jest to zatem definitywny koniec Druida w FAME (a przynajmniej na ten moment).

Dowiedzieliśmy się także, że Marek Jówko w najbliższym czasie nie wystąpi w federacji FAME – być może nie było nawet takich pogłosek, ale jeden ze słuchaczy zadał o to pytanie, zapewne w związku z „cichą zgodą” między federacjami, dotyczącą nie tylko stawek dla zawodników, ale i wymiany nimi poprzez wypożyczenia. Dowiedzieliśmy się także, iż Powstają dwie produkcje dokumentalne spod FAME, jedna o Patryku Bandurskim, a druga to „Droga do FAME”. Ponadto, CANAL+ ma nie mieć wpływu na kontent prezentowany przez FAME, a w ciągu roku mamy otrzymywać cztery „duże” gale spod szyldu federacji.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Jacek Magiera: Zagraliśmy bardzo dojrzały mecz
Maciej Kędziorek: Nie zamierzamy się poddać
Niespodzianka w składzie Realu Madryt? Może dojść do debiutu od pierwszych minut!
Fortuna 1 liga: Wisła Kraków rozbita w Katowicach. Bramka stadiony świata Arkadiusza Rogali [WIDEO]
Śląsk walczy do samego końca. Śląsk Wrocław – Radomiak Radom 2:0 (RELACJA)
Co za gol Nahuela Leivy! Śląsk pozostaje w grze o mistrzostwo[WIDEO]
Bayer Leverkusen dołączył do elitarnego grona. Czwarta taka drużyna od 1992 roku
Wątpliwości Chelsea odnośnie Pochettino. Wiemy o co chodzi
Iga Świątek wygrywa turniej WTA 1000 w Rzymie!
Kamil Kuzera: Dla nas liczy się tylko finał w Poznaniu