HomeFreak FightyPlatynov żartuje o występie na Narodowym: „Już mieliśmy podpisywać umowę!”

Platynov żartuje o występie na Narodowym: „Już mieliśmy podpisywać umowę!”

Źródło: kick.com/parisplatynov, Twitter deZeZed

Aktualizacja:

Nie da się ukryć, iż we freakfightach fanów najbardziej interesują debiuty znanych i lubianych przez nich osób. Jednym z najbardziej nieuchwytnych influencerów dla FAME czy CLOUTMMA jest z pewnością Paris Platynov – o jego debiut zabiegają wszyscy od bardzo dawna, lecz ten trzyma dystans i… po prostu się z tego śmieje.

Mateusz Porzucek / PressFocus

Filip „Paris Platynov” Kulon to jeden z największych polskich streamerów, który swoim charakterystycznym humorem i podejściem do życia już od wielu lat cały czas zaskarbia sobie lojalną i coraz większą rzeszę fanów. Spora część z nich chciałaby zobaczyć Parisa w klatce jednej z federacji freakfightowych – zazwyczaj Platynova zestawia się z Danielem Majewskim, a gala FAME 22 na PGE Narodowym tylko podsyciła oczekiwania na debiut Parisa we freakfightach poprzez udział właśnie w takim pojedynku. Kulon jednak od długiego czasu powtarza, że nie chce walczyć – nie inaczej podszedł do tematu, gdy został o to zapytany podczas jednej ze swoich najnowszych transmisji.

Kiedy FAME MMA? Nie no, nie będzie FAME MMA, bo jest Kick, stary! Uratowałem się, już stary z Majewskim się mieliśmy napierdalać, no już k***a jutro mieliśmy podpisywać umowę. Ja, Pasha, k***a, Majewski n**********y się w 3 na Narodowym, ale nagle z nieba, z zielonego nieba wylądował Kick […] Mówię: Daniel, Daniel, mordeczko… Żółwik, może za rok się p*************y, ale na razie jest Kick wariacino! – mówi w zamieszczonym poniżej fragmencie Paris.

Walki Parisa zatem jak nie było, tak nie ma i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Ten fakt się nie zmienia – tak samo jak i poczucie humoru Platynova, który znajduje kolejne sposoby, by grać na nosie tych, którzy życzą sobie przywdziana rękawic FAME przez Platynova. Tym razem jako powód padło na… podpisanie kontraktu z platformą streamerską Kick, do której właśnie dołączył Paris. Fani zatem będą często widywać Filipa… lecz niekoniecznie w klatce.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Jedna rzecz zgubiła Górnika Zabrze. Urban nie ma wątpliwości
Kibice w Norwegii protestują przeciwko VAR. Kreatywności im nie brakuje
Kevin de Bruyne jednak nie trafi do Arabii? “Nie ma porozumienia”
Ukraiński pomocnik zostaje w Lechii! Nowa umowa już podpisana
Zwycięstwo na otwarcie sezonu. Lech Poznań wygrał z Górnikiem Zabrze [WIDEO]
Mocne słowa nowego trenera Wisły na temat gry rywala. “Świat nam odjeżdża”
Nowy bramkarz zawita do Katowic. GKS stawia na ekstraklasowe doświadczenie
Tomasz Rząsa rozwiewa wątpliwości. Dwie gwiazdy odejdą z Lecha!
Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Wymowne zachowanie i transparent kibiców Lecha
Cóż za wymiana podań! Kapitalna akcja Miedzi w Tychach [WIDEO]