HomeFreak FightyPaweł Tyburski WRACA DO FAME?

Paweł Tyburski WRACA DO FAME?

Źródło: YouTube Aferki, Twitter michalrogo

Aktualizacja:

Jakiś czas temu spore kontrowersje wzbudziło zarówno zachowanie Pawła Tyburskiego na jednej z konferencji FAME, jak i reakcja na tę sytuację ze strony samej federacji. Finał tej historii jest dość przewrotny – wygląda na to, że Paweł wróci do szeregów FAME.

Lukasz Sobala / PressFocus

Paweł Tyburski (7-2-0) to jeden ze słynnych braci bliźniaków, którzy od 2018 znani są przede wszystkim ze sceny freakfightowej w Polsce. Paweł występował w Prime MMA czy High League, lecz przede wszystkim w FAME – właśnie tam stoczył najwięcej pojedynków. Do krwistych wymian doprowadzał jednak nie tylko w oktagonie – podczas konferencji przed galą FAME 21 Tyburskiemu kompletnie puściły emocje. Wtedy momentalnie ruszył w stronę Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego, ostatecznie doprowadzając do poważnego rozcięcia na głowie Kasjusza. Ta sytuacja wywołała reakcję jednego z właścicieli federacji, Michała „Boxdela” Barona, który natychmiastowo, na miejscu, postanowił o wyrzuceniu Tyburskiego z federacji. Jak się jednak okazuje – Paweł nie musiał długo czekać na powrót. O tym poinformował również Boxdel podczas transmisji na kanale Aferki.

Według słów Michała miały odbyć się rozmowy między federacją a Pawłem, które zakończyły się właśnie ponownym wdrożeniem Tyburskiego do grona zawodników FAME. Jest to „przegadane”. Jak można było się spodziewać – nie każdy z widzów jest fanem takiego obrotu spraw. Oliwy do ognia dolał także Michał Rogoziński, który stwierdził, iż Paweł na powrót do federacji nie czekał ponad miesiąc, lecz zaledwie 7 dni:

paweł w niecały tydzień po tym zdarzeniu miał już umówioną walke + bonus finansowy. – stwierdził Rogoziński.

Cała sprawa wygląda na dziwną. Jedno jednak jest niemalże pewne – Paweł ponownie zawita w szeregach FAME. Jakie są dokładniejsze powody i kulisy tej decyzji? Być może dowiemy się wkrótce przy okazji oficjalnego stanowiska federacji.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Piłkarz Lechii może szukać nowego klubu. Jest zainteresowany z Ekstraklasy
OFICJALNIE: Nowy zawodnik Lechii Gdańsk! Beniaminek ubiegł Jagiellonię
Wielki transfer staje się faktem! Arsenal z hitowym wzmocnieniem
Skandal na Igrzyskach Olimpijskich! Drużyna została okradziona
Wyniki w cieniu absurdu. Podsumowanie pierwszego piłkarskiego dnia na igrzyskach! [WIDEO]
Dlaczego FAR Rabat zatrudnił Michniewicza? “To był szok”
UEFA wlepia kolejne kary po Euro 2024. Aż siedem reprezentacji z grzywnami
Jacek Magiera skomentował porażkę na Łotwie. “Byliśmy za bardzo spięci”
Juventus nie zatrzymuje się z transferami. Nowy stoper blisko Turynu!
Podolski otwarcie o sytuacji Górnika Zabrze. “Nie będziemy grać o mistrzostwo Polski”