HomeFreak FightyPaweł Jóźwiak zdradza, ile PPV sprzedaje PRIME MMA!

Paweł Jóźwiak zdradza, ile PPV sprzedaje PRIME MMA!

Źródło: YouTube Wielki Bu

Aktualizacja:

PRIME MMA po debiucie w lutym 2022 roku zorganizowało dotychczas 7 freakfightowych gal. Ósmą odsłonę, czyli PRIME SHOW MMA 8: ZADYMA 2.0, również wkrótce zobaczymy – po pewnych perturbacjach i zmianie lokalizacji wydarzenia. Na kilkanaście dni przed galą, o wynikach sprzedażowych federacji, wypowiedział się sam Paweł Jóźwiak.

Lukasz Sobala / PressFocus

Realia polskiego rynku freakfightowego są… ciężkie. Konkurencja jest duża, a największa organizacja, czyli FAME, ma mocną, usytuowaną od wielu lat pozycję. Nie oznacza to jednak, że nie da się osiągać zadowalających wyników sprzedażowych w starciu z konkurentami. To udaje się chociażby PRIME – tak twierdził Paweł Jóźwiak podczas rozmowy na YouTube’owym kanale Wielkiego Bu.

Według informacji podanych przez Pawła, organizacja jednej gali PRIME MMA kosztuje firmę około 5.000.000 złotych, a ilość sprzedanych licencji na takie wydarzenie oscyluje zazwyczaj wokół 100.000 sztuk. PPV dostępne jest dwóch w wariantach, które wg. informacji z Twitterowego konta Pawła sprzedają się niemalże identycznie – opcja BASIC to koszt minimum 39,99 zł, a PREMIUM – co najmniej 44,99 zł. Jóźwiak dodał także kilka innych informacji, a cały fragment wybrzmiał następująco:

Gala PRIME kosztuje lekko 5 milionów. Gala FAME, przykładowo, kosztuje dwa razy tyle. Około 10 milionów. My sprzedajemy średnio około stówy [100 tysięcy PPV]. Wychodzimy na plus, jest okej. Ostatnio, dwie gale – spoko. W Toruniu do końca nie jesteśmy zadowoleni, to był efekt Pandory. PRIME podąża w dobrą stronę, ma swoich stałych fanów, stały elektorat. Wiadomo, że do FAME dużo nas dzieli. Mamy swoich wiernych kibiców i dajemy radę. I ten projekt się rozwija. I będzie się rozwijał.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

NOWE OGŁOSZENIE OD CLOUT MMA! NOWOŚĆ NA 5 EDYCJI GALI!
Kuba Wojewódzki komentuje współpracę FAME z CANAL+!
Marcoń vs Błoński na Clout MMA? Natan odpowiada
„Błoński, Marcoń, Rafonix, Ferarri, Załęcki…” – Nitro zdradza kartę walk Clout MMA 5?
AZDUS vs DEJVID kolejnym starciem FAME 21!
Marianna Schreiber pozywa Gosię Magical!
Denis Załęcki odpowiedział Ferrariemu!
Tyburski wyzywał do walki Wiewióra!
Ferrari atakuje Denisa Załęckiego!
Ależ to byłby hit! Kołecki otwarty na wielki rewanż z Pudzianowskim