HomeFreak FightyPaweł Jóźwiak atakuje Roberta Pasuta: “Nie wybaczę mu tego!”

Paweł Jóźwiak atakuje Roberta Pasuta: “Nie wybaczę mu tego!”

Źródło: MMA BNB

Aktualizacja:

Paweł Jóźwiak odniósł się do swojej potencjalnej walki z Robertem Pasutem oraz skomentował zaczepki z jego strony. Czy dojdzie do walki?

Lukasz Sobala / PressFocus

Paweł Jóźwiak, czyli były prezes federacji FEN, oraz jeden z właścicieli PRIME SHOW MMA, udzielił wywiadu na kanale MMA Bądź na bieżąco, w którym w agresywny sposób wypowiedział się o Robercie Pasucie — jednym z zawodników freakfight, który od zawsze zaskakiwał swoim kreatywnym podejściem.

Jóźwiak na PGE Narodowym?

Paweł zapytany o to, czy możemy zobaczyć go na jednej ze zbliżających się gal freakowych, odpowiedział, że tak i jest w gotowości. Dodał również, że prowadził rozmowy z FAME MMA odnośnie walki na PGE Narodowym, lecz temat się oddalił. Nie oddalił się jednak jego konflikt z Robertem Pasutem, a wręcz eskalował.

Kiedyś to był śmieszny i boomerowaty, a teraz stał się chamski i ordynarny. Wyzwał mnie na FAME w bardzo brzydki sposób i na sobie na coś takiego nie pozwolę. […] Nie wybaczę mu tego. Robercie Pasucie zapłacisz mi za to!— powiedział Jóźwiak.

Dodał, że chodzi tu o wyzwanie do walki rzucone przez Pasuta w klatce, podczas gali FAME, gdzie nazwał go obraźliwymi słowami. Robert twierdził, że walka z Pawłem byłaby dla niego upodleniem, lecz ten stwierdził, że Pasut po prostu się go boi. Jóźwiak dodał również, że jest gotowy również na konferencję z Pasutem i razem ze swoim PR’owcem są na to gotowi. Dodał, że nie zdradzi kto to, natomiast ta osoba działa z nim od samego początku.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]