HomeFreak FightyOFICJALNIE! Gala FAME 22 odbędzie się na Stadionie Narodowym!

OFICJALNIE! Gala FAME 22 odbędzie się na Stadionie Narodowym!

Źródło: X @famemmatv

Aktualizacja:

Niespełna 3 tygodnie po ogłoszeniu gali FAME 22 w Łodzi, federacja wydała oświadczenie o zmianie lokalizacji wydarzenia. Gdzie zatem odbędzie się następna edycja gali FAME?

FAME MMA

Podczas FAME 21: Pretendent ogłoszono kolejną edycję gali FAME, której lokalizacje wskazano na Atlas Arenę w Łodzi. Jako walkę wieczoru tego wydarzenia ogłoszono pojedynek w formule MMA — Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Krzysztof “Diablo” Włodarczyk.

Dnia 28 maja 2024 roku federacja FAME za pośrednictwem swoich social mediów poinformowała, że gala nie odbędzie się w Łodzi, lecz zapewniono, że termin wydarzenia nie ulega zmianie. 

NOWA LOKALIZACJA FAME 22

Gala FAME 22 obędzie się 31 sierpnia 2024 roku, tak jak zaplanowano, lecz w nowym miejscu — na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gala odbędzie się pod nazwą FAME 22: Ultimate i będzie to pierwsze w historii wydarzenie freak fight na tak ogromnym obiekcie w naszym kraju. 

Gala KSW 39: Colosseum w maju 2017 roku pomieściła na Stadionie Narodowym ponad 58 tysięcy widzów, co jest prawie pięciokrotnością pojemności największej areny w Polsce, którą FAME odwiedziło już wiele razy, czyli Tauron Areny Kraków. Czy FAME pobije ten wynik? Sprzedaż biletów ruszy 10 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 w serwisie eBilet. Osoby, które kupiły bilety na wydarzenie w Łodzi, otrzymają pełny zwrot pieniędzy, wraz z opłatą serwisową. Dodatkowo osoby te otrzymają 20% rabatu na zakup nowego biletu, który będzie można kupić na 24 godziny przed oficjalnym startem sprzedaży.

– Zachowaj kody swoich biletów, które znajdziesz pod kodami kreskowymi na wejściówkach. Na każdy kod przypada możliwość zakupu jednego biletu ze zniżką przed oficjalną sprzedażą. Rabat obowiązuje przez 7 dni od startu przedsprzedaży — informuje federacja.

Na oficjalnym kanale FAME MMA na YouTube pojawiła się również pierwsza zapowiedź tego wydarzenia, którą obejrzeć możecie poniżej:

Kategorie:

PROMOCJE BUKMACHERÓW

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

XXI Memoriał Huberta Wagnera: Było ciężko, ale skończyło się jak zawsze. Polacy lepsi od Niemców
Piłkarz Lecha Poznań następny w kolejce do transferu? Jasne stanowisko!
Nieoficjalnie: Cracovia ma nowego piłkarza! To napastnik z przeszłością w europejskich pucharach
Gwiazda Manchesteru City zszokowała. Po takiej decyzji nie ma odwrotu!
Korona sprzeda ledwo kupionego piłkarza? “Temat nie jest zamknięty, ale…”
Szalona oferta Paris Saint-Germain. 200 milionów za gwiazdy europejskiego futbolu!
Reprezentant Belgii zmieni otoczenie! Dostanie szansę w klubie z Ligi Mistrzów
Polonia coraz mocniejsza! Zakontraktowali doświadczonego pomocnika
Michniewicz trafił do lokalnej potęgi! Afrykańska Liga Mistrzów i mocarstwowe plany
Właściciel beniaminka Ekstraklasy kupi kolejny klub? Może pomóc w problemach finansowych