HomeFreak FightyOficjalnie! PashaBiceps zawalczy z Diablo na PGE Narodowym!

Oficjalnie! PashaBiceps zawalczy z Diablo na PGE Narodowym!

Źródło: X @famemmatv

Aktualizacja:

PashaBiceps zawalczy z Krzysztofem “Diablo” Włodarczykiem na gali FAME 22: Ultimate na PGE Narodowym. W jakiej formule odbędzie się ta walka?

FAME MMA

Federacja FAME MMA ogłosiła kolejne zestawienie na sierpniową galę na Stadionie Narodowym w Warszawie — Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski zawalczy z Krzysztofem “Diablo” Włodarczykiem. Gala FAME 22: Ultimate odbędzie się 31 sierpnia 2024 roku.

– Krzysztof „Diablo” Włodarczyk to jeden z najbardziej utytułowanych polskich pięściarzy! Zdobywca pasa WBC, w swojej karierze zawodowej stoczył już 70 pojedynków! Aż 65 razy z walki wyszedł zwycięsko z czego, aż 44 z nich zakończył nokautem! Teraz przyjdzie mu się zmierzyć w całkowicie nowej dla siebie formule, bo to będzie jego debiut w MMA — informuje federacja FAME MMA.

PashaBiceps o walce z Diablo

Dla Jarosława będzie to debiut w federacji FAME, natomiast nie debiut w oktagonie, ponieważ wystąpił on na dwóch galach High League. Na drugiej gali High wygrał z Owcą WK w swoim debiucie, natomiast podczas szóstej edycji gali przegrał z Marcinem Dubielem. Teraz czeka go największe wyzwanie w swojej karierze, ponieważ zawalczy z zawodowcem. Walka natomiast odbędzie się w formule MMA, co dla Diablo będzie nowością.

– Lepszego powrotu do oktagonu nie mogłem sobie wymarzyć. Walka z byłym Mistrzem Świata organizacji WBC i IBF z rekordem 65-4-1 na PGE Narodowym w komplecie widzów to spełnienie kilku sportowych celów.  Wiecie, że z każdym wyzwaniem lubię stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Liczę na dobre, sportowe widowisko Diablo! Gameplan prosty: Na środek i na heady my friends — napisał pashaBiceps

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]