HomeFreak Fighty„Największy farmazon!” – Boxdel odpowiada Marconiowi

„Największy farmazon!” – Boxdel odpowiada Marconiowi

Źródło: YouTube FreakFightPolska

Aktualizacja:

Niezbyt przyjemnie jest ostatnio na linii Natan Marcoń – Boxdel. Jakiś czas temu pierwszy z wymienionych, podczas transmisji na TikToku, opowiedział o „liściu”, którego miał wypłacić Boxdelowi przy ich spotkaniu. Baron odpowiedział, stanowczo zaprzeczył i nie szczędził przy tym słów Marconiowi.

Marcin Bulanda / PressFocus

Czekaliśmy na odpowiedź drugiej strony po historii o rzekomym spotkaniu Panów w Stanach Zjednoczonych. Nie trwało to długo. FreakFightPolska zdecydowało się zapytać u samego źródła o perspektywę i odpowiedź Boxdela na wypowiedź Natana Marconia. Powiedzieć, że Michał się nie zgadza, to jak nie powiedzieć nic. Jego wiadomość do widzów i Natana brzmiała następująco:

Miałem się na ten temat nie wypowiadać, bo nie chciałem dawać Marconiowi atencji, bo jedyne co on chce uzyskać poprzez te farmazony, które p******i, bo do razu zaznaczam, że nie widziałem się z nim nigdy w Miami, k***a… On chce sobie budować po prostu swoje transmisje na żywo, które będzie z Miami tworzył. […] Natan Marcoń wymyślił sobie, że przez Amadeusza skontaktuje się ze mną, jak jeszcze byłem w Miami, żeby zrobić sparing w klubie Amadeusza, że n********ę mu po prostu na tym sparingu, bo on sam zaznaczył, że on nie jest w stanie ze mną tego sparingu wygrać. […] Natan Marcoń, czyli beztalencie w sportach walki, największy idiota i farmazon polskiego internetu uznał, że odda walkę w zamian za to, żeby się pogodzić i móc razem prowadzić transmisje na żywo, żeby mieć większe liczby na streamie.

Mamy zatem finał tej krótkej historii. Okazuje się, jak twierdzi Boxdel, że cała historia była zmyślona, a do całego zajścia po prostu nie doszło. Jedno pozostaje niezmienne – między Panami próżno szukać zgody i powodów do podania sobie ręki… przynajmniej na ten moment.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Szalona deklaracja prezydenta Katowic. GKS miał prawo się zdziwić
Wielkie odejścia i zmiany w Serie A. Włoski krajobraz ligowy ulega transformacji
Toni Kroos o kulisach jego odejścia: Miałem “wojnę” z synem
Miliony wyrzucone w błoto i chaos. Bayern zatracił porządek
Klub Ekstraklasy przedłuży kontrakt z trenerem. Jest decyzja
24-krotny mistrz kraju chce gracza Barcelony. To byłaby wielka strata!
Luka Modrić podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości! “To byłoby moim marzeniem”
Cristiano Ronaldo się nie zatrzymuje! Portugalczyk pobił kolejny rekord
Nieoficjalnie: Reprezentant Polski nie zagra na Euro 2024! Michał Probierz ma problem
Złe wiadomości dla Kamila Grabary. Będzie miał konkurenta