HomeFreak FightyMłody Ninja wygrywa w drugiej walce FAME 21! Były aż cztery liczenia!

Młody Ninja wygrywa w drugiej walce FAME 21! Były aż cztery liczenia!

Źródło: FAME MMA / CANAL+ online

Aktualizacja:

Za nami druga walka gali FAME 21: Pretendent, a zmierzyli się w niej dwaj debiutanci — Mrozzo i Młody Ninja. Po trzech rundach pojedynku Młody Ninja wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

FAME MMA / CANAL+ online

Dominik „Mrozzo” Mrozowski to Tiktoker, który przez ponad siedemset dni nagrywał materiały, w których czekał na walkę w FAME, prezentując przeróżne techniki. Jego rywal — Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz na co dzień jest trenerem personalnym, który prowadzi kanał YouTube ukierunkowany na tematy związane z siłownią.

Panowie rozpoczęli od kopnięć obrotowych, natomiast w pierwszej szarży z uderzeniami, to Młody Ninja okazał się lepszy i powalił Dominika doprowadzając do pierwszego liczenia. Nie musieliśmy długo czekać i po kolejnym okrężnym kopnięciu Rafała, Mrozowski ponownie padł. W pierwszej rundzie Mrozzo unikał bezpośrednich wymian i walczył bardzo chaotycznie.

Drugą rundę Młody Ninja rozpoczął od kopnięcia w twarz Mrozza w momencie obniżenia przez niego pozycji, po czym mieliśmy pierwsze liczenie w drugiej odsłonie. Mrozzo starał się odpowiadać kopnięciami, natomiast pozostawał bezbronny. Pod koniec rundy Sobonkiewicz ponownie trafił high kickiem, posyłając Mrozza na deski.

W trakcie przerwy między 2 a 3 rundą, Dominik został zbadany przez lekarza, ponieważ na jego twarzy pojawił się duży guz, natomiast finalnie został dopuszczony do dalszej walki.

Trzecia odsłona rozpoczęła się bardzo spokojnie, dużo wyczekiwania z obu stron. Mrozzo próbował wysokich kopnięć, natomiast nic nie dochodziło do celu. Widać było ogromne zmęczenie u obu zawodników i w takim stylu dotrwaliśmy do końca trzeciej rundy. Zwycięstwo przez jednogłośną decyzję sędziów odniósł Młody Ninja.

Mrozzo po walce przyznał, że nie pamięta żadnego z czterech nokdaunów.

Co dalej dla Młodego Ninji?

Młody Ninja po walce powiedział, że nie lubi się napinać i nie jest konfliktowym gościem, natomiast jeśli chodzi o jego przyszłą walkę, to chciałby zawalczyć z Wiejskim Koksem.

Kategorie:

PROMOCJE BUKMACHERÓW

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

W Niemczech taniej niż na Narodowym? Sprawdziliśmy ceny w strefie kibica podczas Euro 2024!
Borek podsumowuje mecz Niemców. “Ci dwaj młodzi ludzie wyglądali jak kosmici”
Kluczowy piłkarz spadkowicza zostaje na dłużej. Pomoże w powrocie do Ekstraklasy?
Pobity rekord przez Niemców. Dokonali historii
Mistrzowskiej drużyny już nie ma. Nowa twarz Włochów. Oni wciąż wierzą!
Julian Nagelsmann zabrał głos po triumfie Niemców: Myślę, że Szkoci mogli być pod wrażeniem
Ekspert zaskoczony formą Niemców. “Nie sądziłem, że mogą zagrać tak dobrze”
Kroos znowu był wielki. Koncert dał też Musiala [OCENY]
Euro 2024: “Musiala i Wirtz jak zaczarowani”. Niemcy zachwyceni zdeklasowaniem Szkocji
Florian Wirtz bohaterem Niemców. W meczu ze Szkocją potwierdził swój geniusz