HomeFreak FightyMarianna Schreiber UDAJE? „Ludzie tego nie rozumieją!”

Marianna Schreiber UDAJE? „Ludzie tego nie rozumieją!”

Źródło: Spotify Żurnalista, Twitter MSchreiberM

Aktualizacja:

O Mariannie Schreiber można powiedzieć wiele – co jednak przyznać musi każdy, to fakt, iż jest ona jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w świecie polskich freakfightów. Jak twierdzi sama zainteresowana – wszystko to dzięki kreacji, którą stworzyła.

Instagram marysiaschreiber, CLOUTMMA

Marianna Schreiber (1-1-0) to polska aktywistka i influencerka, a od niedawna – także freakfighterka. W oktagonie debiutowała w grudniu 2023 roku, gdy podczas gali CLOUTMMA 3 pokonała Monikę Laskowską. Na swój drugi pojedynek po pewnych perturbacjach Schreiber musiała czekać aż 6 miesięcy – właśnie tyle czasu minęło od jej debiutu, aż do jej pierwszej porażki z rąk Wiktorii Jaroniewskiej. Przy tej walce, jak i przy większości z aktywności Marianny, miała ona zauważalne wsparcie, ale także niemniej zauważalną grupę przeciwników w mediach społecznościowych. Schreiber w wywiadzie dla Żuralisty stwierdziła, że wszystko to zawdzięcza pewnego rodzaju postaci, którą odgrywa od czasu debiutu we freakfightach.

Ja po prostu przez 70% swojej aktywności od czasu, kiedy jestem we freakfightach, weszłam w taki trolling, w taką kreację, w takie baitowanie. Zdałam sobie sprawę ostatnio, że ludzie tego nie rozumieją. Że ludzie we freakfightach to rozumieją, ci, którzy to oglądają, to rozumieją […] Ale ci, którzy mnie obserwują od dawna, którzy nie są w tym, nie oglądają tego, mogą śmiało pomyśleć, że: „coś jest z nią nie tak”. Dlatego ciężko mi jest powiedzieć, że ja jestem tą osobą, którą stworzyło wejście poprzez TVN do tego świata. Bo ja po prostu od czasu, kiedy jestem we freakach robię sporo rzeczy, które nie towarzyszą mi na co dzień. – mówiła w zamieszczonym poniżej fragmencie Schreiber.

Nasuwa się jedno pytanie – które z wypowiedzi i zachowań to 70% „gry”, a które z kroków to 30% prawdziwej Marianny? Próżno szukać odpowiedzi na to pytanie – pozostaje zatem obserwować i czekać na to, co w kolejnym odcinku przygotowała reżyserka Schreiber.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]