HomeFreak FightyMalik wspomina czasy zamknięcia High League: „Uwzięli się”

Malik wspomina czasy zamknięcia High League: „Uwzięli się”

Źródło: YouTube trójkąt

Aktualizacja:

High League, które swoje działania zawiesiło w 2023 roku, miało być odpowiedzią i największym konkurentem dla FAME na rynku polskich freakfightów. Plany organizacji pokrzyżowało jednak Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, które zablokowało konta federacji właśnie w połowie zeszłego roku. Właśnie ten czas w gorzkich słowach o showbiznesie skomentował Malik Montana.

Adam Starszynski / PressFocus

Malik Montana to jeden z najpopularniejszych polskich raperów i osobistości w szeroko pojętej branży, a niegdyś także „włodarz” federacji High League. Udzielając wywiadu Gabi Drzewickiej i Agnieszce Woźniak–Starak na łamach kanału „trójkąt”, Malik wspomniał czas rozpadu High League i skomentował opinie, które regularnie wygłaszano wtedy na jego temat.

Pamiętacie pewnie, jaka była sytuacja z High League całym w zeszłym roku i z tą moją płytą i tak dalej. Czułem w tamtym momencie, że tak jakby całe te media się uwzięły na mnie zwyczajnie, wiesz. Irytowało mnie, że jacyś goście, którzy, no, wiem zza kulis, że nie są ludźmi ani osobami, które powinny na temat moralności i przyzwoitego zachowania się wypowiadać, a potrafią w mediach stworzyć wizerunek i jakby opowiadać o kimś, o kim kogo w ogóle nie znają, prawda? I przy okazji jakby korzystając z tych clickbaitów – mówił raper.

Jakiś czas temu słyszeliśmy pogłoski o powrocie High League – czy w nowym składzie miałby znaleźć się także Malik Montana? Nie jest to wykluczone – ewidentnie jednak były „włodarz” gorzko wspomina to, jak jego zdaniem został potraktowany przez media w ostatnich dniach istnienia jego federacji. Cały, trwający niemalże godzinę wywiad zamieszczony jest poniżej:

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Milan z kolejnym transferem? Na celowniku utalentowany pomocnik z Serie A!
Chelsea zastąpi wychowanka piłkarzem lokalnego rywala? W grę wchodzi ponad 30 milionów funtów
Bayer Leverkusen z kolejnym wzmocnieniem! Do Aptekarzy dołączył skrzydłowy Ligue 1
Wisła Kraków dopina kolejny transfer! Jarosław Królewski otwarcie zapowiada
Motor Lublin z ważnym ruchem. Kontrakt kluczowego piłkarza przedłużony!
Williams jednak nie trafi do Barcelony?! Do gry włączył się światowy gigant!
OFICJALNIE: Manchester United pozyskał perełkę!
Kasper Schmeichel wraca do Wielkiej Brytanii! Zagra dla wielokrotnego mistrza kraju
Bayer Leverkusen chce wzmocnić obronę! Na celowniku były piłkarz Liverpoolu
OFICJALNIE: Mason Greenwood ma nowy klub!