HomeFreak FightyLizak przedstawia nowe fakty o walce z Natanem Marconiem!

Lizak przedstawia nowe fakty o walce z Natanem Marconiem!

Źródło: 6PAK YouTube

Aktualizacja:

Piotr Lizakowski poruszył temat Natana Marocnia i ich potencjalnej walki, która nie doszła do skutku podczas ostatniej gali Clout MMA 5. Czy zawalczą na kolejnej edycji?

Norbert Barczyk / PressFocus

Piotr “Lizak” Lizakowski, czyli jeden z zawodników Akademii Sportów Walki Wilanów oraz współtwórca kanału YouTube EbeEbe, udzielił wywiadu dla kanału 6PAK, w którym poruszył temat Natana Marconia. Pomiędzy zawodnikami od kilku miesięcy jest bardzo napięta atmosfera, co mogliśmy zauważyć podczas studia Clout MMA 5, czy we wpisach Natana na Twitterze. We wspomnianym wywiadzie Piotr przedstawił nowe fakty o ich potencjalnej walce.

Lizak o Natanie Marconiu

Już na początku tematu Natana, Lizakowski zdementował plotki, jakoby chciał dodatkowe 5000 złotych więcej za walkę — co zarzucał mu Marcoń. Lizak mówił, że celowo nie zwraca uwagi na Natana i jego zachowania, podobnie jak robi to Dawid Załęcki — ojciec Denisa. Nazwał Marconia dzieckiem, na które nie zwraca się uwagi i wtedy te zaczyna się uspokajać.

– Zawsze jest taki rozrabiaka w klasie, a jak nikt nie reaguje na jego żarty, docinki, to on siedzi zgaszony w kącie i tak będzie też i tym razem. Tylko ludzie muszą to zobaczyć, a nie dają wciągać się w jego gierki, Gracjan, Denis. Ja tam mam wy*****e na niego — powiedział Piotr Lizakowski.

W dalszej cześci wywiadu Lizak potwierdził, że wróci do oktagonu podczas najbliższej gali Clout MMA, natomiast nie będzie to walka z Natanem. Wspomniał, że chciałby zawalczyć z kimś w swojej kategorii, bo nie miał jeszcze nigdy okazji pokazać się w swojej wadze.

Z kim zawalczy Lizak?

W wywiadzie nie padło konkretne nazwisko najbliższego rywala Lizaka, natomiast wskazano potencjalnych przeciwników. Marcin Wrzosek — prowadzący tę rozmowę, zaproponował walkę z Krychą, lecz Lizak odparł, że nie jest to wciąż jego kategoria wagowa. Dodał, że rozmawiał o walce w K-1 z Filipkiem, a także jest Robert Karaś, który chciał z nim walczyć. Padło również nazwisko Tuszola oraz Wronka — członków ekipy Bungee.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Makana Baku nie dostanie szansy w Legii? Transfer o krok!
Z transferu marzeń Klimali jednak nici? Zaskakujący zwrot akcji!
Mecz pod znakiem powrotów zwycięski dla gości! Raków lepszy od beniaminka z Lublina [WIDEO]
Jedna rzecz zgubiła Górnika Zabrze. Urban nie ma wątpliwości
Kibice w Norwegii protestują przeciwko VAR. Kreatywności im nie brakuje
Kevin de Bruyne jednak nie trafi do Arabii? “Nie ma porozumienia”
Ukraiński pomocnik zostaje w Lechii! Nowa umowa już podpisana
Zwycięstwo na otwarcie sezonu. Lech Poznań wygrał z Górnikiem Zabrze [WIDEO]
Mocne słowa nowego trenera Wisły na temat gry rywala. “Świat nam odjeżdża”
Nowy bramkarz zawita do Katowic. GKS stawia na ekstraklasowe doświadczenie