HomeFreak FightyJak wygląda życie milionera? Wiewiór odpowiada!

Jak wygląda życie milionera? Wiewiór odpowiada!

Źródło: YouTube MMA-bądź na bieżąco

Aktualizacja:

Od jubileuszowej gali FAME 20 minęły już niemalże 3 miesiące. Każdy fan freakfightów pamięta wielki moment, w którym legenda federacji FAME, Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka, wygrał wtedy turniej, inkasując przy tym milion złotych. W wywiadzie dla MMA-bądź na bieżąco podwójny mistrz FAME opowiedział, jak od tego momentu zmieniło się jego życie.

Lukasz Sobala / PressFocus

Hubert Mściwujewski wypytał Wiewióra o różne rzeczy – nie sposób było jednak nie skupić się na aspekcie miliona złotych, który zmieniłby życie prawdopodobnie każdego, któremu przyszłoby odczuć taki przypływ gotówki. Wiewiór twierdzi, iż w jego przypadku największy problem pojawia się przy próbach wyciągnięcia go z letargu i świętowania, które trwa od dnia gali, aż do dziś. Maksymilian otrzymał oferty walk z chociażby Alberto czy Tomaszem Oświecińskim, ale, jak sam stwierdził – przy takim stanie konta bankowego, obecne stawki w jego kontrakcie po prostu nie są zachęcające. Wiemy również, że na powrót podwójnego mistrza federacji możemy czekać przynajmniej do gali FAME 23.

Wiewiór uspokajał fanów, twierdząc, że imprezuje, ale… tylko raz na półtora tygodnia. Odpowiedział również na zaczepki ze strony Piotra Tyburskiego – mistrz FAME zgodził się na taki pojedynek, ale jak widać po wypowiedziach Maksa – na takie starcie możemy trochę poczekać. W żartobliwym tonie został również poruszony temat ewentualnej walki o pas wagi ciężkiej. Wiewiór, w swoim stylu, przyznał, że byłby jak najbardziej chętny na taką szansę. Ambicje Wiewióra ewidentnie nie kończą się na dwóch pasach mistrzowskich i wygranym turnieju. By jednak je spełnić, będzie musiał uważać i dawkować owoce, które daje życie milionera.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]