HomeFreak FightyFerrari komentuje podwójny F2F przed FAME 21? „Podrabiane show!”

Ferrari komentuje podwójny F2F przed FAME 21? „Podrabiane show!”

Źródło: Instagram amadeusznolove

Aktualizacja:

Amadeusz Ferrari ma teraz ręce pełne roboty. Podczas, jak sam mówił, intensywnych przygotowań do walki w boksie z Salt Papim, zapowiedziana również jego potyczka z Denisem Załęckim na Clout. Mimo napiętego terminarza – Amadeusz znalazł czas, by sprawdzić, co słychać w polskich freakfightach.

Mateusz Porzucek / PressFocus

Wczoraj (29.04.2024) odbył się podwójny FACE2FACE przed galą FAME 21: Pretendent. Na transmisji zobaczyć mogliśmy potyczki słowne Dejwida i Azdusa oraz Takefuna i Sutonatora. Pomiędzy tymi drugimi, czyli Rafałem Górniakiem i Robertem Pasutem, było sporo negatywnych emocji, czego efektem były liczne wyzwiska rzucane w obie strony. Między Panami doszło do spięcia już przed startem programu, co starali się wyjaśnić sobie już podczas FACE2FACE. Zaledwie kilka godzin po transmisji, najprawdopodobniej o właśnie tym programie, na swoim Instagramie wypowiedział się wspomniany wcześniej Amadeusz Ferrari:

Co, tęsknicie, co? Tęsknicie… Obejrzałem przed chwilą, no, pewien program… znaczy – urywki programu. Widziałem, że tam niektórzy próbują mnie podrobić. Oryginał jest tylko jeden. I to są dymy premium. Mówicie, że spina z Denisem jest ustawiona, no… Niech wam będzie. Bo nawet, jakby była – to i tak by była 100 razy lepsza niż to, co się teraz dzieje w necie. Ale mam bekę, jak niektórzy freakfighterzy próbują naśladować mistrza. Ale nie martwcie się – już niedługo moja walka z Denisem, gdzie będziecie mieli prawdziwe show, a nie jakieś podrabiane.

Jak zatem widać – mimo pobytu w Stanach, Amadeusz zagląda na polskie podwórko… i nie szczędzi słów. Według Ferrariego, podczas jego nieobecności w Polsce, niektórzy starają się podrobić jego „styl” prowadzenia konfrontacji słownych. Do tematu zawodnik FAME wróci zapewne po walce z Salt Papim, ponieważ ta już 11 maja 2024 roku.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Erik ten Hag przed finałowym meczem z Manchesterem City: Teraz jesteśmy silniejsi
Udany koniec Kacpra Kozłowskiego w Vitesse. Dostał prestiżową nagrodę
Olimpijczyk zdziwiony aferą po wizycie kiboli na treningu Arki. “Mocna, męska rozmowa”
Lewandowski pożegnał się z Xavim. Piękne słowa na koniec współpracy
Ikona Jagiellonii odpowiada na zarzuty. “Nikt w Białymstoku na to nie patrzy” [WYWIAD]
Szczegóły odnośnie nowego trenera Bayernu. “Zaufajcie mi, widzę coś w nim”
Koncert Girony na koniec sezonu! Dowbyk ucieka Lewandowskiemu
Co z najlepszymi piłkarzami Wisły Kraków? Jarosław Królewski wyjaśnia
Real Madryt szykował coś specjalnego na pożegnanie Kroosa, ale piłkarz… odmówił
Adam Buksa się nie zatrzymuje! 16. bramka Polaka w tym sezonie Super Lig [WIDEO]