HomeFreak FightyDzinold zdradził, że już nigdy nie zawalczy we freakach!

Dzinold zdradził, że już nigdy nie zawalczy we freakach!

Źródło: YouTube Grail Point

Aktualizacja:

Dzinold ma za sobą dwa udane występy w federacji FAME MMA, lecz jak zdradził w jednej z ostatnich rozmów — już nigdy nie zobaczymy go w oktagonie!

Marcin Bulanda / PressFocus

Dawid „Dzinold” Rzeźnik to popularny youtuber i streamer, członek ekipy Bungee, która podbija polską scenę YouTube, notując ogromne wyniki pod swoimi filmami. Dzinold jest także freakfighterem.

Dawid debiutował na gali FAME 16, 11 listopada 2022 roku w Gliwicach, wygrywając po jednogłośnej decyzji z Szymonem „Szymoolem” Besserem. Druga i jak się okazuję ostatnia walka Rzeźnika, to gala FAME 18, w maju 2023 roku. Wygrał wtedy z Robertem Pasutem, również jednogłośną decyzją sędziowską.

Dzinold był gościem na kanale Grail Point, gdzie zapytany o swoją przyszłą walkę, zdradził, że już nigdy nie zamierza walczyć we freakfightach.

– Mojej walki już nigdy nie będzie. Nawet za duże pieniądze. Zrobiłem dwie walki, nie jest mi to na obecną chwilę potrzebne. Fajnie mi się to obserwuje, więc z roli widza jest to spoko. Chodzę teraz, trenuję, ale żadnej walki w planach nie mam — powiedział Dzinold.

Dawid wiele razy podczas swoich transmisji mówił, że za każdym razem walki są stresujące dla niego i jego bliskich, więc być może jest to jedna z rzeczy, która miała wpływ na tę decyzję. Oprócz tego Dzinold cały czas aktywnie udziela się na kanale YouTube Bungee, co zdecydowanie sprawia mu największą przyjemność.

Kategorie:

PROMOCJE BUKMACHERÓW

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Marianna Schreiber UDAJE? „Ludzie tego nie rozumieją!”
Malik wspomina czasy zamknięcia High League: „Uwzięli się”
Michał Pasternak o zmianie werdyktu walki z Denisem Załęckim: “Nie była to dobra zmiana!”
Filip Bątkowski komentuje awanturę z Wrzoskiem: „Zasłużył na listwę!”
Nitro miał walczyć z Wardęgą na Narodowym?!
Marek Jówko zawalczy na PRIME 9!
Dawid „Crazy” Załęcki rywalem Kierasa na Narodowym!
Ferrari potwierdził swoją walkę na PGE Narodowym!
Paramaxil wystąpi na PRIME 9!
RockAlone2k ZAWALCZY ZA DWA MILIONY?