HomeFreak FightyDwie walki wypadają z karty FAME 21! Don Kasjo nie zawalczy!

Dwie walki wypadają z karty FAME 21! Don Kasjo nie zawalczy!

Źródło: X, Własne

Aktualizacja:

Podczas poniedziałkowej konferencji przed galą FAME 21: Pretendent w Gliwicach doszło do awantury z udziałem Pawła Tyburskiego oraz Kasjusza Życińskiego. Obaj nie zawalczą na sobotniej gali!

YouTube FAME MMA

Paweł Tyburski to dobrze kojarzony w Polsce freakfighter, który występował między innymi na galach High League, PRIME, czy właśnie wspomnianej FAME. Podczas pierwszej i zarazem jedynej konferencji przed FAME 21 zaatakował on Don Kasjo — jednego z najbarwniejszych freakfighterów i zarazem włodarza PRIME SHOW MMA. Panowie co prawda nie mieli walczyć przeciwko sobie podczas najbliższej gali, lecz to pomiędzy nimi wrzało najbardziej!

Awantura Tyburski – Don Kasjo

Na ostatnim panelu konferencji doszło do awantury Kasjusza Życińskiego z Pawłem Tyburskim. Napięta atmosfera pomiędzy panami trwała już dłuższą chwilę, co mogliśmy zobaczyć między innymi na programach przed FAME 21. Podczas konferencji jednak przekroczone zostały wszystkie granice. Na pięć dni przed galą, Paweł Tyburski zaatakował siedzącego Don Kasjo, wbiegając w niego z kopnięciem oraz kontynuując ciosami w twarz po przewróceniu. Kasjuszem od razu zajęli się medycy, natomiast Paweł został wyprowadzony z areny.

Dwie walki wypadają z karty FAME 21!

Jak poinformował Wojciech Gola po konferencji, Paweł Tyburski w wyniku swoich zachowań nie zawalczy podczas najbliższej gali FAME. Według naszych informacji Tyburski pożegna się również z federacją, z kolei Don Kasjo nie zawalczy na najbliższej gali, ponieważ zostały mu założone trzy szwy. W związku z tym, z karty walk gali FAME 21, na cztery dni przed galą, wypadały dwa zestawienia.

Federacja FAME zareagowała i tak, jak informowali od dawna, pewne zachowania nie będą akceptowane, w związku z czym decyzja o odsunięciu Pawła Tyburskiego od walki zapadła momentalnie i jest to jedyne słuszne stanowisko federacji. Zawodnicy przed każdą konferencją są uczulani na tego typu zachowania, gdyż federacja odcina się od takich rzeczy i są pewne granice, których nie wolno przekraczać. Żałując zapewne zestawienia sportowego, decyzja ta została podjęta w pełni świadomie, o czym FAME poinformował na swoim profilu:

Trzeba pamiętać również, że jest to pierwsza edycja gali, która transmitowana będzie na platformie Canal+. Stacja ta jest bardzo wyczulona na tego typu zachowania. FAME oczywiście zachowuje pełną autonomię w dostarczeniu produktu, natomiast żadna ze stron nie potrzebuję takich zachowań.

Również według naszych doniesień, federacja FAME MMA pracuje już nad nowymi zestawieniami, które powinniśmy poznać w ciągu najbliższych dni.

Gala FAME 21 obędzie się w najbliższą sobotę, tj. 18 maja 2024 roku w Gliwicach i do obejrzenia będzie na platformie Canal+ Online, po wcześniejszym wykupieniu dostępu w cenie 39,99 zł.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Łukasz Różański zdemolowany już w I rundzie. Polak stracił mistrzostwo świata [WIDEO]
Ligowa strata punktów Atalanty będzie… sukcesem dla ligi? Pucharowe zamieszanie we Włoszech 
Wojciech Cygan ostro o kluczowej decyzji PZPN. „Ja tej pomocy nie widzę” [WYWIAD]
Pierwszy komentarz Szpilki po walce z Wrzoskiem: Dalej nie mogę tego zrozumieć
Pogromca Artura Szpilki o zainteresowaniu ze strony UFC: Ktoś się do mnie odezwał
Anna Kiełbasińska przegapi ME w Rzymie. Duża strata polskiej kadry
Grzmoty w Rzeszowie – Łukasz Różański staje do obrony mistrzostwa świata!
Kuriozalny sezon Ekstraklasy. Poznamy najsłabszego mistrza w XXI wieku
Lipiński: Jesus Imaz to najinteligentniejszy piłkarz Ekstraklasy
Lipiński: Oto kadra Italii na Euro 2024. Nie było się o kogo kłócić