HomeFreak FightyDwa sportowe nazwiska potwierdzone na FAME 22 na PGE Narodowym?

Dwa sportowe nazwiska potwierdzone na FAME 22 na PGE Narodowym?

Źródło: YouTube FAME MMA, Bungee

Aktualizacja:

Podczas loterii FAME x Bungee, która odbyła się 16 czerwca 2024 roku, przypadkowo ujawniono dwa sportowe nazwiska, które zawalczą na PGE Narodowym. Kogo zobaczymy na gali w Warszawie?

Lukasz Sobala / PressFocus

Przed nami historyczna gala FAME 22: Ultimate, która odbędzie się 31 sierpnia 2024 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Póki co na wydarzenie oficjalnie ogłoszono jedynie jednego zawodnika i jest nim Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski (1-1-0) — były profesjonalny gracz Counter-Strike, a obecnie organizator obozów sportowo-esportowych i stały działacz na scenie gry. Nie brakuje jednak kolejnych zakulisowych informacji na temat kolejnych zawodników, których możemy zobaczyć w oktagonie FAME 22.

Kto jeszcze zawalczy na FAME 22?

W niedziele, 16 czerwca 2024 roku na kanale YouTube FAME MMA oraz Bungee odbyła się transmisja loterii organizowanej przez FAME x Bungee. Podczas trwania wydarzenia jedna z Pań zasiadających w komisji loterii, wspominając o nagrodach, zdradziła dwa nazwiska, które zobaczymy na najbliższej gali.

– W hotelu, wraz z uczestnikami, więc będzie można z Diablo Włodarczykiem, albo Tomaszem Adamkiem zjeść sobie śniadanie — powiedziała jedna z Pań w komisji.

Chwilę po śmiechu ze strony osób na sali, które zrozumiały, że był to nieplanowany leak, dodała, że także z Bandurą będzie można zjeść śniadanie. Było to jednak w żartobliwym tonie, natomiast wspomnienie Tomasza Adamka i Krzysztofa Włodarczyka — dwóch zawodowych pięściarzy, wydawało się być potwierdzoną informacją. Adamek od początku ogłoszenia gali na PGE Narodowym sygnalizuje swój występ, więc nie jest to zdziwieniem. Krzysztof Włodarczyk miał początkowo walczyć z Amadeuszem Ferrarim podczas 22. edycji gali FAME, lecz po zmianie lokalizacji wydarzenia, zrezygnowano z tej walki. Nadal nie są to oficjalnie ogłoszone informacje i na takie musimy jeszcze chwilę poczekać.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]