HomeFreak FightyDwa miliony złotych za walkę Boxdel vs Najman?

Dwa miliony złotych za walkę Boxdel vs Najman?

Źródło: Twitter Michał Cichy

Aktualizacja:

Ostatnie dni w polskim internecie mijają pod znakiem głośnej afery, której przedstawiać nie trzeba chyba nikomu zaintresowanemu freakfightami. Nie brak w niej ataków z obu stron, lecz w gąszczu filmów i wymian słownych otrzymaliśmy także pewną informację na temat nieodbytej wciąż walki Boxdel vs Najman.

Mateusz Porzucek / PressFocus

Mimo, iż freakfighty na dobrze zagościły na polskim rynku i od 6 lat regularnie goszczą na wyświetlaczach monitorów wielu polskich widzów, fani wciąż czekają na niektóre zestawienia, które koniecznie chcieliby zobaczyć. Jednym z takowych z pewnością jest potencjalne starcie Michała „Boxdela” Barona z Marcinem Najmanem. Okazuje się, że w pewnym momencie było do niego całkiem blisko.

Michał Cichy za pośrednictwem swojego konta na Twitterze podał dalej informację o rzekomej ofercie federacji Clout MMA dla Boxdela za uczestnictwo w takowym zestawieniu. Wynagrodzenie dla Boxdela miałoby wynieść co najmniej 1.500.000 złotych. Sam Sylwester Wardęga twierdzi, że suma ta, po negocjacjach, finalnie mogłaby opiewać na okrągłe dwa miliony złotych. Informację poniekąd potwierdził Nitro, dodając, iż również o tym słyszał.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

NOWE OGŁOSZENIE OD CLOUT MMA! NOWOŚĆ NA 5 EDYCJI GALI!
Kuba Wojewódzki komentuje współpracę FAME z CANAL+!
Marcoń vs Błoński na Clout MMA? Natan odpowiada
„Błoński, Marcoń, Rafonix, Ferarri, Załęcki…” – Nitro zdradza kartę walk Clout MMA 5?
AZDUS vs DEJVID kolejnym starciem FAME 21!
Marianna Schreiber pozywa Gosię Magical!
Denis Załęcki odpowiedział Ferrariemu!
Tyburski wyzywał do walki Wiewióra!
Ferrari atakuje Denisa Załęckiego!
Ależ to byłby hit! Kołecki otwarty na wielki rewanż z Pudzianowskim