HomeFreak FightyDon Kasjo atakuje Adamka i Borka? „Boją się KRÓLA!”

Don Kasjo atakuje Adamka i Borka? „Boją się KRÓLA!”

Źródło: Instagram donkasjo

Aktualizacja:

Już od dłuższego czasu wiemy z zakulisowych plotek, że trwały wstępne rozmowy przed potencjalną walką Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego i Tomasza „Górala” Adamka. Słowo „trwały” nie jest tu przypadkowe – Don Kasjo dość pośrednio poinformował prawdopodobnie właśnie o ich zakończeniu.

Marcin Bulanda / PressFocus

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (10-3-0) to jedna z największych postaci w historii polskich freakfightów. Na swoim koncie ma pojedynki z takimi osobami jak Norman Parke, Marcin Wrzosek czy Dominik Zadora – do grona sportowców, którzy stanęli z Kasjuszem w oktagonie, miał dołączyć Tomasz Adamek. Wydaje się jednak, że Kasjo w dość ostrych słowach poinformował na swoim Instagramie o fakcie, iż pojedynek ten się nie odbędzie, pisząc:

Zaburzenia funkcji poznawczych. Uzależnienie od alkoholu upośledza funkcjonowanie mózgu, utrudniając jasne myslenie i podejmowanie decyzji. Chociaż wkyształceeni i odnoszący sukcesy alkoholicy są w stanie utrzymać się na powierzchni przez długi czas, w końcu uzależnienie rujnuje ich życie. No i w sumie ok bo dawno było widać że tam którejś klepki w glowie brakuje. ale “menadżer” wydawał się w miarę rozgarnięty, ale chyba komentowanie euro też go tak poniosło, że są w takim cugu alkoholowym że ciężko się z nimi dogadać. niby mistrz, a tak naprawdę pierd***ny leń i grubas. trudno skoro się boją KRÓLA to Król kogoś innego zdeklasuje – pisał Życiński.

Mistrz i menadżer, który komentował EURO, raczej nie będą zadowoleni z takiego stanowiska ze strony Kasjusza. W pewnym momencie szanse na taki pojedynek wydawały się być całkiem spore – sytuacja jednak, jak to we freakfightach, szybko i diametralnie się zmieniła. Niektórzy fani chcieli zobaczyć starcie Don Kasjo z Góralem na gali FAME 22 organizowanej na PGE Narodowym – ci jednak będą musieli obejść się ze smakiem.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Makana Baku nie dostanie szansy w Legii? Transfer o krok!
Z transferu marzeń Klimali jednak nici? Zaskakujący zwrot akcji!
Mecz pod znakiem powrotów zwycięski dla gości! Raków lepszy od beniaminka z Lublina [WIDEO]
Jedna rzecz zgubiła Górnika Zabrze. Urban nie ma wątpliwości
Kibice w Norwegii protestują przeciwko VAR. Kreatywności im nie brakuje
Kevin de Bruyne jednak nie trafi do Arabii? “Nie ma porozumienia”
Ukraiński pomocnik zostaje w Lechii! Nowa umowa już podpisana
Zwycięstwo na otwarcie sezonu. Lech Poznań wygrał z Górnikiem Zabrze [WIDEO]
Mocne słowa nowego trenera Wisły na temat gry rywala. “Świat nam odjeżdża”
Nowy bramkarz zawita do Katowic. GKS stawia na ekstraklasowe doświadczenie