HomeFreak Fighty„Denis, Ferrari wypada!” – Norman chce wejść na zastępstwo?

„Denis, Ferrari wypada!” – Norman chce wejść na zastępstwo?

Źródło: Instagram storminnorman6116, amadeusznolove

Aktualizacja:

Po odniesionej w Anglii porażce, Amadeusz Ferrari obecnie swoje siły skupia na Denisie Załęckim, z którym zmierzyć ma się podczas czerwcowej gali Clout MMA 5. Rzekomo, Polak ma być jednak niezdolny do tej walki – tak przynajmniej twierdzi Norman „Stormin” Parke, który jest gotów wejść na zastępstwo.

Mateusz Porzucek / PressFocus

Norman Parke (32-7-1, 1 NC) to profesjonalny zawodnik MMA, który po wielokrotnych występach w topowych, sportowych organizacjach, skupił swoją uwagę na polskich freakfightach – a w nich, jak wiemy, odnalazł się znakomicie. W federacji FAME MMA toczył pojedynki z między innymi Popkiem, Piotrem Szeligą, Michałem Pasternakiem czy Borysem Mańkowskim, który zagwarantował Normanowi jedyną porażkę w barwach freakowej organizacji podczas gali FAME 11. Teraz, jak sam twierdzi, może wyjść do walki z Denisem Załęckim.

Instagramowe plotki Normana Parke

Denis p***s Ferrari wypada, teraz musisz zawalczyć ze mną – swoje zdjęcie z właśnie takim dopiskiem zamieścił sam Norman na swoim Instastory. O ile nie brakuje tutaj prowokacji w stronę swojego potencjalnego rywala, tak próżno jest tu szukać najważniejszego – przełożenia w rzeczywistości. Niedługo po tej publikacji otrzymaliśmy Instagramowy post Amadeusza Ferrariego, w którym zaprasza on do zakupu biletów oraz dementuje plotki, które stworzył Norman. Dokładny opis tej publikacji wygląda następująco:

JAZDAAAAA! Od jutra zaczynam przygotowania do naszej paroweczki.Widzialem iz Norman wstawil jakis wpis sugerujacy, ze cos wie xd I co by nie mowic to byl madry ruch z jego strony zeby narobic szumu jednak ostatni raz rozmawialem z Normanem po Gali a przekazana przez niego informacja jest nieprawdziwa 😉 Kupujcie Bilety bo widzimy sie na miejscu !

Sytuacja wygląda zatem na opanowaną. Być może między panami doszło do nieporozumienia, być może któraś ze stron zmieniła zdanie w jakimś temacie – tego nie wiemy. Możemy natomiast uspokoić widzów, którzy oczekują na walkę Ferrari vs Załęcki, gdyż ta, na ten moment, wydaje się być niezagrożona.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Potężny błąd obrońcy Manchesteru City! Czerwone Diabły prowadzą na Wembley [WIDEO]
Wojciech Szczęsny będzie miał nowego rywala w walce o skład. To już pewne
Tymoteusz Puchacz bliski zmiany klubu. Jest wielu zainteresowanych
Gwiazdor Liverpoolu może odejść z klubu!
Nie wiadomo czy zdobędą mistrzostwo. Jednak już planują letnie transfery
Zespół z Bundesligi dał siedem milionów euro za reprezentanta Polski. Klub podjął decyzję
PSG zamierza wzmocnić cztery pozycje! Mocne nazwisko na liście
Poznaliśmy króla strzelców La Ligi? Wielki pech kontrkandydata
Kto będzie asystentem Flicka w Barcelonie? Dobrze znane nazwisko
Drugi ROAST przed Clout MMA 5 – kiedy i gdzie obejrzeć?