HomeFreak FightyBoxdel o walce z Natanem Marconiem na PGE Narodowym: “Nie zawalczę z nim!”

Boxdel o walce z Natanem Marconiem na PGE Narodowym: “Nie zawalczę z nim!”

Źródło: YouTube: Aferki, Szalony Podcast

Aktualizacja:

Boxdel odniósł się do jego potencjalnej walki z Natanem Marconiem na gali FAME 22: Ultimate na Stadionie Narodowym w Warszawie. Czy dojdzie do tego starcia?

PressFocus

Walka pomiędzy Michałem “Boxdelem” Baronem, czyli jednym z włodarzy federacji FAME MMA a Natanem Marconiem — zdecydowanie najbardziej kontrowersyjnym zawodnikiem w świecie freakfight, jest jednym z głośniejszych tematów w ostatnich tygodniach. Z wcześniejszych informacji można było wnioskować, że do ich walki dojdzie na Stadionie Narodowym w Warszawie, lecz sam Michał Baron zdementował te plotki.

Boxdel nie zawalczy z Natanem

Podczas transmisji na kanale YouTube Aferki, Boxdel poruszył temat walki z Natanem Marconiem i zdementował plotki, jakoby mieli walczyć przeciwko sobie 31 sierpnia 2024 roku na PGE Narodowym. Powodem, dla którego ten pojedynek się nie odbędzie, mają być zbyt duże oczekiwania finansowe Natana.

– Ja nie zawalczę z Natanem. Mimo że są takie komentarze, że dużo ludzi myśli, że taka walka może mieć miejsce. […] Nie będzie takiej walki z tego względu z tego względu, że jest to droga walka. Natan będzie chciał horrendalne pieniądze — powiedział Boxdel.

Natan nie wiedział o walce?

Natan Marcoń wystąpił w podcaście u Szalonego Reportera, gdzie dowiedzieliśmy się, że w momencie, gdy każdy mówił o jego walce z Boxdelem jako pewne starcie na PGE Narodowym, to on nic o tym nawet nie wiedział, bo nie było żadnego telefonu w tej sprawie. Marcoń dodał również, że nie ma nadal zakontraktowanej takiej walki, natomiast jego kontrakt z FAME obowiązuje go jeszcze na dwie walki.

– Mam kontrakt z FAME jeszcze na dwie walki, ale nie było żadnej rozmowy, ani kwoty o walce z Boxdelem. Nie chcę mu dać tej walki, ku***, nie chcę… To nie jest tak, że ja się boję tej walki, bo ja mogę wyjść do każdego jak dacie mi fajne pieniądze, po prostu nie chce mieć z tą osobą nic do czynienia — powiedział Natan.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Kobielski reaguje na zawieszenie za doping. “Nie jestem idiotą”
Atrakcyjne nagrody i wysokie zarobki za zdobyte medale! Polscy sportowcy mają o co walczyć na IO
Pindera wierzy we Włodarczyk na IO 2024. “Takich sportowców nie można skreślać”
Tomasz Majewski o założeniach dotyczących zdobytej liczby medali na IO: To jest bardzo płynna materia
Co za bieg Natalii Kaczmarek! Pobiła swój własny rekord Polski [WIDEO]
Ile medali Polacy zdobędą w Paryżu? Bolesna prognoza!
Kolejny olimpijczyk złapany na dopingu?! Ważą się losy jego udziału na IO w Paryżu
Znakomita forma Kaczmarek i Swobody tuż przed IO. Stanęły na podium w Paryżu
Rekordu świata mogło nie być? “Trenerka powiedziała: może warto się wycofać?”
Paweł Fajdek z kolejnym zwycięstwem! “Forma idzie w górę”