HomeFreak FightyAmadeusz Ferrari odpowiada trenerowi Oknińskiemu!

Amadeusz Ferrari odpowiada trenerowi Oknińskiemu!

Źródło: Instagram amadeusznolove

Aktualizacja:

Wczoraj świat polskich freakfightów obiegła wieść o rozstaniu pomiędzy trenerem Mirosławem Oknińskim i Amadeuszem Ferrari. Nie musieliśmy długo czekać na komentarz zawodnika, który współpracę podsumował wdzięcznie… ale i z pewną sugestią.

Norbert Barczyk / PressFocus

Trener Mirosław Okniński niedawno poinformował na jednym z portali społecznościowych, iż kończy on współpracę z Amadeuszem Ferrari. Kilkanaście godzin temu, prosto ze Stanów Zjednoczonych, otrzymaliśmy odpowiedź od zawodnika. Na Instastory Amadeusza mogliśmy usłyszeć następujące słowa:

Rozstanie z trenerem Mirosławem. Trenera bardzo lubię, szanuję, złego słowa nie powiem, za to mógłbym powiedzieć wiele dobrych. Wiem, że gdzieś tam prawdopodobnie nasze drogi jeszcze się przetną. Rozumiem perspektywę trenera i jego oczekiwania wobec mnie, których po prostu nie spełniałem zawsze. Czasami się elegancko przygotowałem, czasami niekoniecznie. Myślę, że tam też jest jakieś drugie dno. Miała być jakaś tam walka z mistrzem świata, może ten mistrz świata będzie trenował u trenera Mirka… Ale wtedy, jak będzie trenował u trenera Mirka, to to będzie oszustwo dla mnie, więc ja tej walki po prostu nie przyjmę. Trenera pozdrawiam, udowodnię swoją klasę sportową na najbliższych galach i myślę, że nasze drogi jeszcze gdzieś się przetną. No co? Ja pozdrawiam trenera, dalej trenera uwielbiam.

Od tych słów bije zrozumienie, wdzięczność, ale i lekka podejrzliwość. Współpraca ta tworzyła, w świecie freakfightów, jeden z najsłynniejszych duetów. Niektórzy komentujący nie widzą szans na to, by sprawa na tym stanęła, sugerując, iż Panowie już „wielokrotnie do siebie wracali”. Na ten moment jednak trener Mirosław Okniński skupia się na kolejnych skalpach, a Amadeusz – na nadchodzącej walce i konfrontacjach ze swoim obecnym rywalem, Salt Papim.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

OFICJALNIE: Nasi południowi sąsiedzi podali kadrę na EURO!
Xabi Alonso po porażce w finale Ligi Europy: To był zły dzień
Gasperini pęka z dumy po finale Ligi Europy. “Nie chodzi o to, że wygraliśmy, ale o to jak to zrobiliśmy!”
Atalanta kończy niesamowitę serię Bayeru. Pierwsza porażka w sezonie
Niesamowity Ademola Lookman. Swoim występem w finale Ligi Europy przeszedł do historii!
Atalanta wygrywa Ligę Europy! Hat-trick Lookmana przerywa serię Bayeru Leverkusen [WIDEO]
Harry Kane z urazem przed EURO 2024. Selekcjoner reprezentacji Anglii komentuje
Co za mecz Atalanty w finale Ligi Europy z Bayerem! Lookman kompletuje hat-tricka [WIDEO]
Bayern Monachium blisko transferu skrzydłowego z Bundesligi!
Ceniony trener odmówił Chelsea. Czeka na ofertę z innego klubu!