HomeInne sportyNBA: Szalony mecz w Los Angeles. Potrzebne były dwie dogrywki!

NBA: Szalony mecz w Los Angeles. Potrzebne były dwie dogrywki!

Źródło: własne

Znakomite spotkanie mogliśmy obserwować w nocy z wtorku na środę. Los Angeles Lakers po wyrównanej rywalizacji i aż dwóch dogrywkach, wygrali z Milwaukee Bucks 128:124.

Anthony Davis

Początek tego spotkania nie wskazywał nam na to, że będziemy mieli do czynienia z wyrównanym pojedynkiem. To koszykarze przyjezdnych lepiej weszli w mecz co skutkowało prowadzeniem po pierwszej kwarcie aż 32:16. Jednak z każdą kolejną minutą gospodarze wyglądali coraz lepiej i dali nadzieję swoim kibicom na zwycięstwo.

Kluczowa w tym wszystkim była czwarta kwarta. To właśnie w niej Lakers odrobili stratę 16 punktów i doprowadzili do dogrywki. Z uwagi na brak LeBrona Jamesa ciężar gry na swoje barki wziął drugi z najważniejszych graczy drużyny z L.A – Anthony Davis. Środkowy gospodarzy zdobył w tym spotkaniu 34 punkty, 23 zbiórki oraz 2 asysty, spędzając na parkiecie prawie 52 minuty.

W dodatkowym czasie górą okazali się koszykarze z Los Angeles. Dla drużyny Darvina Hama było to 40 zwycięstwo w tym sezonie, co daje im wciąż realne szanse na bezpośredni awans do playoffs.

Legenda sportu obserwuje Lewandowskiego! Niespodziewany gość na trybunach w Monako