HomeTenisPorażka Hurkacza. Polak odpada z turnieju w Miami

Porażka Hurkacza. Polak odpada z turnieju w Miami

Późnym wieczorem polskiego czasu, polski tenisista walczył o awans do ćwierćfinału ATP Masters 1000. Po zaciętej walce, Hurkacz musiał uznać wyższość swojego rywala przegrywając 2:1 (6:3, 3:6, 6:7, (3-7)).

Hubert Hurkacz

Ćwierćfinał nie dla wrocławianina

W trwającym turnieju na Florydzie, Hurkacz przyzwyczaił nas do rozgrywania trudnych i zaciętych spotkań. Polak w przeciwieństwie do dwóch poprzednich meczów nie był faworytem tego starcia. Warto też dodać, że gdy spotykał się z Dimitrowem we wcześniejszych turniejach, zawsze górą był Bułgar. Rywalizacja w Miami zaczęła się dla Hurkacza dobrze, bo od wygrania pierwszego seta 6:3. Jednak im dalej w las, tym doświadczony przeciwnik stawiał coraz trudniejsze warunki i w drugim secie wygrał z Polakiem 6:3.

Po znakomitej, decydującej fazie tego spotkania Hurkacz niestety przegrał 6:7 po tie-breaku. Z kolei poziom wyzwania w kolejnej rundzie dla Dimitrowa będzie bardzo wymagający. Bułgar w ćwierćfinale podejmie wicelidera rankingu ATP – Carlosa Alcaraza.

Bayern Monachium z problemami przy poszukiwaniach nowego trenera. Klub może podjąć zaskakującą decyzję!
Klub Polaków wielkim objawieniem w Europie. Niebywałe sceny
Marcin Bułka najlepszy w Ligue 1. Nikt go w tym sezonie już nie wyprzedzi
Borussia Dortmund znalazła kolejny wielki talent! To perła z Ameryki Południowej
Oficjalnie: Giroud potwierdza odejście z Milanu. Teraz zagra z Polakiem
UEFA wybrała sędziów zgodnie z prognozami z “Mocy Futbolu”
Xavi Simons zdecydował o swojej przyszłości! Wybrał znany mu kierunek
Były selekcjoner reprezentacji Polski docenił beniaminka PKO BP Ekstraklasy
Oficjalnie: Finały LM, LE i LKE nie dla Marciniaka! UEFA ogłosiła nazwiska sędziów