HomePiłka nożnaStal Rzeszów pokonana u siebie! Ruch Chorzów przełamuje złą passę

Stal Rzeszów pokonana u siebie! Ruch Chorzów przełamuje złą passę

Źródło: Kanał Sportowy

Stal Rzeszów przegrała 0:2 z Ruchem Chorzów w meczu 13. kolejki Betclic 1. ligi. Gospodarze mimo dominacji w całym spotkaniu nie byli w stanie przełożyć swoich sytuacji na zdobywanie bramek.

Ruch Chorzów

Sipa US / Alamy Stock Photo

Stal była nieskuteczna

Stal zdążyła w tym sezonie przyzwyczaić kibiców do wielu sytuacji w swoich spotkaniach. Podopieczni Marka Zuba mają łatwość w tworzeniu sytuacji. W spotkaniu z Ruchem było podobnie, jednak tym razem zawiodło wykończenie. Goście natomiast w pierwszej połowie byli skuteczni do bólu. Na dwa celne strzały zdobyli dwie bramki i tym samym bardzo szybko ustawili mecz pod swoje dyktando. Pierwsza bramka padła już w 4. minucie spotkania, a jej autorem był Soma Novothny. 20 minut później wynik na 2:0 podwyższył Bartłomiej Barański.

Stal w drugiej połowie nie stwarzała sobie aż tylu sytuacji co na początku spotkania. Goście z każda minutą układali sobie mecz tak, jak chcieli żeby był rozgrywany. Rzeszowianie pierwszy raz w tym sezonie zakończyli mecz bez zdobytej bramki, a po raz drugi przegrali u siebie. Ruch Chorzów natomiast odniósł pierwsze zwycięstwo na wyjeździe od 1. kolejki. Niebiescy obecnie znajdują się na 9. miejscu w tabeli z dorobkiem 19 punktów, Stal natomiast ma o trzy oczka więcej i zajmuje 5. miejsce.

Arsenal ma kłopot przed hitem z Liverpoolem! Nieoczekiwana szansa dla Kiwiora?
Juventus nie płacze po Szczęsnym. Fenomenalny występ Perina!
Skorupski zaskoczony, Urbański bez błysku. Polski duet z Bolonii do domu wraca na tarczy
Real Madryt dokonał remontady. Wielki wieczór Viniciusa na Bernabeu!
PSG z kolejnym niepowodzeniem w Lidze Mistrzów. Było blisko sensacji [WIDEO]
Arsenal skromnie wygrał z Szachtarem! Zadecydował gol samobójczy [WIDEO]
Real Madryt odrabia straty! Borussia Dortmund traci dwubramkowe prowadzenie
Borussia Dortmund zaskoczyła Real Madryt. Dwa błyskawiczne ciosy (WIDEO)
Bayern Monachium straci kluczowego piłkarza? Niejednoznaczna wypowiedź gwiazdy!
Piłkarz Monaco huknął w książęcym stylu. Cudowna bramka w Lidze Mistrzów [WIDEO]