HomeTenisMagdalena Fręch z zaskakującą wpadką! Wyeliminowała ją kwalifikantka

Magdalena Fręch z zaskakującą wpadką! Wyeliminowała ją kwalifikantka

Magdalena Fręch ekspresowo zakończyła udział w turnieju w Tokio. Już w pierwszej rundzie Polka musiała uznać wyższość Zeynep Sönmez.

Magdalena Fręch

IMAGO / NurPhoto

Magdalena Fręch odpadła w 1 rundzie turnieju w Tokio

Od poniedziałku w Tokio rozgrywany jest Toray Pan Pacific Open Tennis. Turniej tangi WTA 500 nie znalazł uznania w oczach zbyt wielu topowych tenisistek, dlatego mógł okazać się szansą dla niżej notowanych zawodniczek na osiągnięcie ciekawego wyniku. Jedną z nich z pewnością była Magdalena Fręch, która w pierwszej rundzie mierzyła się z kwalifikantką, Zeynep Sönmez.

Pierwszy set spotkania potwierdził, że głosy o tym, że to Fręch jest faworytką nie są przesadzone. Polka dała ugrać rywalce zaledwie jednego gema i po nieco ponad 30 minutach gry miała na swoim koncie pierwszy wygrany set. Później coś się jednak zepsuło i łodzianka nie przypominała samej siebie.

W drugim secie Turczynka szybko zbudowała sobie przewagę i prowadziła 3:0, a mimo dojścia jej przez Polkę przy stanie 4:4 zachowała więcej zimnej krwi i rozstrzygnęła na swoją korzyść dwa ostatnie gemy, kończąc partię przełamaniem. W trzeciej odsłonie wyrównaną grę mogliśmy oglądać jedynie do stanu 3:3. Później Sönmez wygrała trzy gemy z rzędu, a całe spotkanie zamknęła wynikiem 2:1.

Magdalena Fręcz – Zeynep Sönmez 1:2 (6:1; 4:6; 3:6)

Arsenal ma kłopot przed hitem z Liverpoolem! Nieoczekiwana szansa dla Kiwiora?
Juventus nie płacze po Szczęsnym. Fenomenalny występ Perina!
Skorupski zaskoczony, Urbański bez błysku. Polski duet z Bolonii do domu wraca na tarczy
Real Madryt dokonał remontady. Wielki wieczór Viniciusa na Bernabeu!
PSG z kolejnym niepowodzeniem w Lidze Mistrzów. Było blisko sensacji [WIDEO]
Arsenal skromnie wygrał z Szachtarem! Zadecydował gol samobójczy [WIDEO]
Real Madryt odrabia straty! Borussia Dortmund traci dwubramkowe prowadzenie
Borussia Dortmund zaskoczyła Real Madryt. Dwa błyskawiczne ciosy (WIDEO)
Bayern Monachium straci kluczowego piłkarza? Niejednoznaczna wypowiedź gwiazdy!
Piłkarz Monaco huknął w książęcym stylu. Cudowna bramka w Lidze Mistrzów [WIDEO]