HomePiłka nożnaMagiera przemówił po remisie Śląska. Wskazał pozytywy

Magiera przemówił po remisie Śląska. Wskazał pozytywy

Źródło: YT [Śląsk.net]

Jacek Magiera na konferencji po meczu z GKS-em Katowice (0:0) wskazał pozytywy, na których drużyna będzie budować swoją grę i pewność siebie w kolejnych tygodniach.

Jacek Magiera

ZUMA Press, Inc. / Alamy

Jacek Magiera: Praca przyniosła efekty

Śląsk Wrocław w trwającym sezonie wciąż nie odniósł zwycięstwa w Ekstraklasie. Jacek Magiera był jednak optymistycznie nastawiony po meczu i przyznał, że jego zespół zagrał dobrze szczególnie po przerwie. – Przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo. W drugiej części meczu byliśmy bliżej zdobycia bramki. Jestem z tego zadowolony. To zalążek, na którym będziemy budować. Cieszy to, że zagraliśmy na zero z tyłu. Praca przyniosła efekty – mówił na pomeczowej konferencji szkoleniowiec.

Graliśmy w ataku pozycyjnym, utrzymywaliśmy się przy piłce i w wielu elementach zdominowaliśmy rywala – dodał Magiera.

W wyjściowym składzie nie pojawił się Jakub Świerczok, nowy nabytek Śląska. Dlaczego? – Kuba Świerczok w ostatnim czasie był kontuzjowany i nie trenował w pierwszym tygodniu przerwy reprezentacyjnej. Dlatego postawiliśmy na Sebastiana Musiolika, a Kuba miał wejść z ławki i odmienić losy meczu. Nie udało mu się to, ale jest na fali wznoszącej – skomentował.

Przed Śląskiem kolejny mecz ligowy przeciwko Stali Mielec. Odbędzie się on w środę 23 października o 18.30.

Arsenal ma kłopot przed hitem z Liverpoolem! Nieoczekiwana szansa dla Kiwiora?
Juventus nie płacze po Szczęsnym. Fenomenalny występ Perina!
Skorupski zaskoczony, Urbański bez błysku. Polski duet z Bolonii do domu wraca na tarczy
Real Madryt dokonał remontady. Wielki wieczór Viniciusa na Bernabeu!
PSG z kolejnym niepowodzeniem w Lidze Mistrzów. Było blisko sensacji [WIDEO]
Arsenal skromnie wygrał z Szachtarem! Zadecydował gol samobójczy [WIDEO]
Real Madryt odrabia straty! Borussia Dortmund traci dwubramkowe prowadzenie
Borussia Dortmund zaskoczyła Real Madryt. Dwa błyskawiczne ciosy (WIDEO)
Bayern Monachium straci kluczowego piłkarza? Niejednoznaczna wypowiedź gwiazdy!
Piłkarz Monaco huknął w książęcym stylu. Cudowna bramka w Lidze Mistrzów [WIDEO]