HomePiłka nożnaDawidowicz kontuzjowany. Klub wydał specjalne oświadczenie

Dawidowicz kontuzjowany. Klub wydał specjalne oświadczenie

Źródło: Hellas Verona

Paweł Dawidowicz odniósł kontuzję podczas meczu Polski z Chorwacją. Hellas przeprowadził szczegółowe badania i wydał oficjalny komunikat w tej sprawie.

Paweł Dawidowicz

Problemy zdrowotne Dawidowicza

We wtorek 15 października reprezentacja Polski zremisowała z Chorwacją 3:3 w meczu Ligi Narodów. Tego spotkania na pewno nie będzie dobrze wspominał Paweł Dawidowicz. Piłkarz Hellasu Verona zawinił przy trzech straconych golach Polaków. Oprócz tego w 38. minucie musiał zejść z boiska z powodu kontuzji. Jak wynika z raportu medycznego, który przedstawił włoski klub, Dawidowicz nabawił się urazu II stopnia mięśnia prostego prawego uda. Data powrotu na boisko nie jest jeszcze znana, ale można założyć, że 29-latek opuści listopadowe zgrupowanie kadry.

Paweł Dawidowicz jest bardzo mocno krytykowany w mediach za postawę w ostatnich meczach reprezentacyjnych. Często popełnia błędy prowadzące do straty goli. Na szczęście solidnie w meczu z Chorwacją zaprezentował się jego zmiennik, Kamil Piątkowski. Piłkarz RB Salzburg w przeciwieństwie do Dawidowicza był bardzo agresywny oraz nieustępliwy, czym zasłużył sobie na dużą sympatię ze strony kibiców.

Reprezentacja Polski swoje ostatnie mecze w 2024 roku rozegra 15 oraz 18 listopada. Kadra Michała Probierza zmierzy się na wyjeździe z Portugalią i u siebie ze Szkocją.

Szczęsny pewny swego. Flick dostał sygnał
Jan Urban ma tego dość. Górnik Zabrze żyje w błędnym kole
Angel Rodado ambitnie. Wisła może być zachwycona
Znany klub kończy działalność. Gorzki komentarz właściciela
Lewandowski zachwycił niemiecką legendę. Tak go wspomina
Trenerzy na krawędzi. Kto nie doczeka kolejnej przerwy reprezentacyjnej w Serie A?
Kariera Ancelottiego wysiała na włosku. Wtedy zadzwonił Perez. “Dyskretne przywództwo” Włocha