HomePiłka nożnaŁukasz Skorupski poleciał jak Superman. Wspaniała interwencja! [WIDEO]

Łukasz Skorupski poleciał jak Superman. Wspaniała interwencja! [WIDEO]

Źródło: X/sport_tvppl

Łukasz Skorupski w świetnym stylu obronił strzał Bruno Fernandesa zza pola karnego. Wideo przedstawiające interwencję bramkarza udostępnił profil TVP Sport na X.

Łukasz Skorupski broni strzał Fernandesa

Screen: X/TVP Sport

Łukasz Skorupski uratował Polskę

Łukasz Skorupski w meczu z Portugalią w Lidze Narodów zanotował 13. występ w narodowych barwach. Michał Probierz podobnie, jak w poprzednich starciach zdecydował się na rotację między słupkami Biało-Czerwonych. W rywalizacji z podopiecznymi Roberto Martineza 90 minut rozegra bramkarz Bologni. Natomiast z Chorwatami szansę otrzyma Marcin Bułka.

Wychowanek Górnika Zabrze stanął na wysokości zadania już w 14. minucie spotkania. Zza pola karnego uderzył Bruno Fernandes, a 33-latek w świetnym stylu wybił futbolówkę na rzut rożny. Niestety zespół gości po pierwszej połowie prowadzi 2:0. Na listę strzelców wpisali się kolejno Bernardo Silva i Cristiano Ronaldo. Finalnie jednokrotni zdobywcy Ligi Narodów wygrali 3:1. Gola na otarcie łez dla Biało-Czerwonych strzelił Piotr Zieliński.