HomePiłka nożnaTajemnicze słowa Goncalo Feio. Trener Legii przyznał to otwarcie

Tajemnicze słowa Goncalo Feio. Trener Legii przyznał to otwarcie

Źródło: Legia.net

Po meczu z Jagiellonią Białystok w konferencji prasowej wziął udział trener Legii Warszawa, Goncalo Feio. Portugalczyk zdaje się być świadomy tego, że jego kadencja w stołecznym klubie może wkrótce dobiec końca.

Goncalo Feio

Feio przemówił po meczu z Jagiellonią

*Reklama

Oglądaj Ligę Mistrzów i Ekstraklasę w Canal +

Coraz głośniej mówi się o tym, że Goncalo Feio może zostać zwolniony z Legii Warszawa. Pod wodzą portugalskiego trenera stołeczna ekipa przegrała ważne mecze z Rakowem Częstochowa i Pogonią Szczecin. Starcie z Jagiellonią Białystok miało być dla młodego szkoleniowca ostatnią szansą na zachowanie posady.

Ostatecznie jego zespół zremisował 1:1 z mistrzem Polski. Mimo niekorzystnego wyniku Feio podkreślił, że jest bardzo zadowolony z gry swoich podopiecznych w drugiej połowie. Jednocześnie Portugalczyk przyznał, że nie wie, co oznacza dla niego podział punktów z Jagiellonią.

– Jestem bardzo dumny ze swojej drużyny, zawodników. Wiem, że w piłce liczy się wynik, ale nasza postawa, szczególnie w drugiej połowie, była godna podziwu. Powtarzam: jestem dumny z piłkarzy, ze sztabu. Cokolwiek będzie, to tego nie zmieni. A co będzie? Nie wiem – skwitował szkoleniowiec cytowany przez portal Legia.net.

Po 11 meczach PKO BP Ekstraklasy legioniści mają na swoim koncie 16 punktów. Obecnie stołeczna ekipa zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli. Po przerwie reprezentacyjnej Legia Warszawa zmierzy się z Lechią Gdańsk. Na razie nie wiadomo jednak, kto poprowadzi drużynę w tym meczu. Według najnowszych doniesień władze klubu rozpoczęły poszukiwania następcy Goncalo Feio. Na liście życzeń Legii jest m.in. Guillermo Abascal.