HomePiłka nożnaAdrian Siemieniec wprost o Imazie. Ważne słowa

Adrian Siemieniec wprost o Imazie. Ważne słowa

Źródło: Canal+Sport

Adrian Siemieniec po niedzielnym meczu z Jagiellonią podkreślił, że remis jego zdaniem jest sprawiedliwy. Szkoleniowiec był gościem “Ligi+Extra”.

Zuma Press / Alamy

Adrian Siemieniec ocenił mecz z Legią Warszawa

Jagiellonia Białystok zremisowała 1:1 z Legią, a autorem bramki dla mistrzów Polski był Jesus Imaz. – Cieszę się, że Jesus zdobył bramkę. Czuję, że było to dla niego ważne – powiedział trener Jagiellonii Adrian Siemieniec w programie “Liga+Extra”. Szkoleniowiec zaznaczył, że jego zespół miał okazję, aby zdobyć więcej bramek, jednak brakowało skuteczności. Zdaniem Siemieńca remis był wynikiem sprawiedliwym. – Pierwsza połowa była dla nas, a druga dla Legii – przyznał.

Trener został zapytany też o wymuszone zmiany, których musiał dokonać. – Na pewno plan runął w pierwszej połowie, trzeba było reagować na bieżąco. Zarówno Mati jak i Joao to zawodnicy, którzy grali od dechy do dechy. Z naszych wstępnych diagnoz wynika, że nie są to poważne urazy. Po przerwie na kadrę pewnie będą do dyspozycji. Ja to odbieram tak, że urazy spowodowane są zmęczeniem – ocenił.

Jagiellonia zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli. Po przerwie na kadrę zagra z Zagłębiem Lubin.

Polak rezerwowym zawodnikiem w walce Mike Tyson – Jake Paul. “Zadzwonił telefon”
Fonfara: Adamek i “Don Kasjo”? Mogę walczyć z dwoma naraz! [WYWIAD]
CloutMMA tonuje nastroje. I zapowiada wielki powrót!