HomePiłka nożnaKolejny słaby występ Atletico Madryt! Jeden celny strzał w ciągu 90 minut

Kolejny słaby występ Atletico Madryt! Jeden celny strzał w ciągu 90 minut

Źródło: Kanał Sportowy

Atletico Madryt zremisowało 1:1 z Realem Sociedad w meczu 9. kolejki La Liga. Podopieczni Simeone po raz kolejny pokazali brak kreatywności w ofensywie, oddając jeden celny strzał.

DIego Simeone

Associated Press / Alamy Stock Photo

Atletico miało dużo szczęścia

Real Sociedad atakował praktycznie od samego początku spotkania. Praktycznie jest tutaj kluczowe, bo w pierwszej minucie spotkania bramkę zdobyli goście, a jej autorem był Julian Alvarez. Od tego momentu to gospodarze stwarzali sobie wiele okazji, ale nie na tyle dogodnych, żeby zdobyć bramkę. Goście natomiast poza strzałem z pierwszej minuty nie stworzyli zagrożenia ani razu. Dla kibiców był to kolejny sygnał, że w klubie dzieje się coś niedobrego. Warto przypomnieć, że w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów Atletico przegrało 0:4 z Benfiką, nie oddając ani jednego strzału na bramkę.

Gospodarze po wielu atakach doprowadzili do wyrównania, ale dopiero w 84. minucie. To sprawiło, że czasu na zwycięstwo zabrakło, a Atletico mogło cieszyć się z remisu. Dla Materaców było to trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa. Mimo to po dziewięciu kolejkach utrzymali się w pierwszej trójce ligowej tabeli. Atletico zajmuje 3. miejsce z dorobkiem 17 punktów, co sprawia, że do pierwszej Barcelony tracą już siedem oczek.

Kiedy Szczęsny zadebiutuje w Barcelonie? Najnowsze przewidywania hiszpańskiego dziennikarza
Harakiri-Fussball, dużo rozmów i szczerość. Bayern zmienił się o 180 stopni
Dylemat syna Lukasa Podolskiego! W przyszłości będzie musiał wybrać
Podstawowy piłkarz Legii może wypaść z gry. Nie wystąpi w ważnym meczu?
De Bruyne gotowy na zmianę! Belg wskazał kierunek
Balotelli może wrócić do Serie A! Trwają rozmowy
Domagała zapowiada mecz Barcelona — Bayern. Pojedynek dwóch najlepszych napastników w Europie
Wichniarek nie ma wątpliwości! Tego brakuje Barcelonie
Wichniarek wskazuje możliwego bohatera meczu Barcelona — Bayern. Nieoczywisty “as z rękawa”