HomePiłka nożnaPostecoglou zawiedziony postawą drużyny! Mocne słowa trenera Spurs

Postecoglou zawiedziony postawą drużyny! Mocne słowa trenera Spurs

Źródło: Sky Sports

Tottenham przegrał 2:3 z Brighton w meczu 7. kolejki Premier League. Spurs mimo dwubramkowej przewagi po pierwszej połowie przegrali i nie zyskali praktycznie “darmowych” trzech punktów. Po meczu głos w rozmowie ze “Sky Sports” zabrał Ange Postecoglou.

Ange Postecoglou

Sportimage Ltd / Alamy Stock Photo

Postecoglou: To najgorsza porażka odkąd jestem w tym klubie

Spurs w spotkanie weszli bardzo dobrze, bo już w 23. minucie wyszli na prowadzenie po bramce Brennana Johnsona. Niecałe 20 minut później prowadzenie podwyższył James Maddison. Gra podopiecznych Postecoglou wyglądała bardzo dobrze i nic nie wskazywało na to, że gospodarze będą w stanie wyciągnąć chociażby remis. Wszystko zmieniła jednak druga połowa. Już trzy minuty po jej rozpoczęciu bramkę dla Brighton zdobył Minteh. Chwilę później wyrównał Rutter, a później na prowadzenie Mewy wyprowadził Welbeck. Zdobycie trzech bramek gospodarzom zajęło zaledwie 20 minut. Po tak szybkich ciosach Spurs nie byli w stanie się podnieść i finalnie przegrali spotkanie.

Po meczu głos zabrał poirytowany Ange Postecoglou.

– To najgorsza porażka odkąd dołączyłem do Tottenhamu. Jestem sfrustrowany i zirytowany. Druga połowa była po prostu nie do zaakceptowania. Wyglądało to tak, jakbyśmy po prostu przyjęli do wiadomości, że przegramy mecz, co nie miało miejsca od momentu gdy tu jestem – powiedział Ange Postecoglou dla Sky Sports.