HomePiłka nożnaGórnik Łęczna obsłużył rywala. O czym myśleli obrońcy? [WIDEO]

Górnik Łęczna obsłużył rywala. O czym myśleli obrońcy? [WIDEO]

Źródło: X/sport_tvppl

Górnik Łęczna zremisował 1:1 z Chrobrym Głogów. Na szczególną uwagę zasługuje jednak bramka Mateusza Lewandowskiego. Napastnik gospodarzy w 14. minucie wykorzystał nieporozumienia między Jakubem Bednarczykiem a Filipem Szabaciukiem. Spotkanie transmitowało TVP Sport.

Błąd Górnika Łęczna w meczu z Chrobrym Głogów

Screen: X/sport_tvppl

Górnik Łęczna oddał gola rywalom

Górnik Łęczna przystępował do wyjazdowego starcia z Chrobrym Głogów, będąc na szóstym miejscu w tabeli. Podopieczni Pavola Stano już od 14. minuty musieli odrabiać straty. Jakub Bednarczyk pod naciskiem obrońcy gospodarzy, zdecydował się na podanie w pole karne. Docelowo adresatem zagrania 25-latka był Filip Szabaciuk, który nie zdołał przejąć futbolówki. Ta następnie trafiła wprost do Mateusza Lewandowskiego. Napastnik Pomarańczowo-Czarnych złapał na wykroku Bronislava Pindroka i umieścił piłkę w siatce.

Ostatecznie piłkarze Dumy Lubelszczyzny doprowadzili do wyrównania. W 62. minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Orlik. Pomocnik wykorzystał indywidualną akcję oraz zagranie z prawego skrzydła w wykonaniu Fryderyka Janaszeka.

Śląsk znowu pokonany! Cracovia dała prawdziwe show w drugiej połowie
Kuriozalna sytuacja w 2. Bundeslidze! Niecodzienne wydarzenie
Carvajal o kontuzji i reakcji Realu Madryt! Wzruszające słowa Hiszpana
Cezary Kucharski odpowiedział Bońkowi! Wbił szpileczkę
Karol Czubak z imponującą statystyką! Przeszedł do historii
Ivi Lopez zabrał głos po kontuzji. Wzruszające wyznanie zawodnika Rakowa Częstochowa