HomePiłka nożnaEwa Pajor nie zamierza się zatrzymywać. Kolejny gol, jest liderką klasyfikacji!

Ewa Pajor nie zamierza się zatrzymywać. Kolejny gol, jest liderką klasyfikacji!

Ewa Pajor strzeliła jedną z bramek dla Barcy Femeni w meczu 5. kolejki Ligi F przeciwko Madrid CFF, wygranym przez piłkarki z Katalonii aż 8:1. Polka z liczbą sześciu trafień na koncie prowadzi w ligowej klasyfikacji strzelczyń.

SPP Sport Press Photo. / Alamy

Pajor z kolejnym golem

Pierwsze tygodnie Ewy Pajor w żeńskiej drużynie FC Barcelony były znakomite. Po czterech ligowych kolejkach polska piłkarka miała na koncie pięć goli i jedną asystę, znakomicie komponując się z nowymi koleżankami. W sobotnie popołudnie ponownie potwierdziła świetną formę.

W 5. kolejce Ligi F Barca Femeni rozgromiła na wyjeździe Madrid CFF aż 8:1, a Pajor dołożyła kolejne trafienie – wpisała się na listę strzelczyń w 59. minucie. Co ciekawe, wszystkie gole dla piłkarek FC Barcelony padły w drugiej połowie.

Po tym spotkaniu Ewa Pajor z dorobkiem sześciu goli wciąż przewodzi w klasyfikacji strzelczyń Ligi F. Za tydzień Barca Femeni rozegra prestiżowe derby Katalonii z Espanyolem, natomiast wcześniej, bo w najbliższą środę Ewa Pajor i spółka rozpoczną rywalizację w Lidze Mistrzyń od pojedynku z Manchesterem City.

Nicola Zalewski może mieć… nowego trenera. Szokujące wieści z Włoch
Real Madryt ograł Villarreal. Przepiękna bramka Viniciusa [WIDEO]
Inter pokonuje Torino po szalonym meczu! Zieliński znów poza pierwszym składem [WIDEO]