HomePiłka nożnaJagiellonia ma co świętować! Co za radość w szatni [WIDEO]

Jagiellonia ma co świętować! Co za radość w szatni [WIDEO]

Źródło: Arkadiusz Szczęsny

Jagiellonia Białystok sensacyjnie wygrała 2:1 z Kopenhagą w pierwszej kolejce Ligi Konferencji Europy. Arkadiusz Szczęsny, kierownik zespołu z Podlasia, pokazał jak w szatni celebrowano to zwycięstwo.

@ASzczesny89 "X"

Jagiellonia wygrała z Kopenhagą

Ekipa Adriana Siemieńca wygrała 2:1 z Kopenhagą po bramce Czurlinowa w samej końcówce meczu. Jagiellonia świetnie zareagowała na słabą grę w pierwszej odsłonie spotkania, prezentując się kompletnie inaczej w drugich 45 minutach starcia. Wygrana na obiekcie duńskiej ekipy jest ważnym krokiem Mistrza Polski w kierunku awansu do fazy pucharowej rozgrywek.

Jak wiele dla zawodników znaczyła ta wygrana widać w nagraniu udostępnionym na platformie “X” przez Arkadiusza Szczęsnego. Kierownik podlaskiej ekipy podzielił się kulisami z szatni w których widać ogromną radość piłkarzy.

Satysfakcja graczy z pewnością jest spowodowana nie tylko tym konkretnym zwycięstwem, ale w części też ogólnym powrotem na dobrą ścieżkę po sierpniowym kryzysie. “Jaga” w pewnym momencie miała na koncie aż sześć porażek z rzędu. We wrześniu zespół Adriana Siemieńca wrócił do dobrej gry, dzięki czemu udało im się wygrać pięć z ostatnich sześciu meczów.

Przed październikową przerwą na reprezentacje Jagiellonia zagra jeszcze domowy mecz z Legią Warszawa. W drugiej kolejce Ligi Konferencji Europy zmierzą się z kolei z mołdawskim Petrocubem.

Flick może odetchnąć. Gwiazda Barcelony wraca na kluczowe mecze!
Legia i Jagiellonia z ważnymi punktami. Polska zyskuje w rankingu UEFA!