HomePiłka nożnaLegia Warszawa napoczęła Betis. Szaleństwo w stolicy [WIDEO]

Legia Warszawa napoczęła Betis. Szaleństwo w stolicy [WIDEO]

Źródło: Polsat Sport

Legia Warszawa prowadzi z Realem Betis 1:0 w meczu Ligi Konferencji. Na listę strzelców w 23. minucie wpisał się Steve Kapuadi. Spotkanie transmituje Polsat Sport.

legia kapuadi gol betis

Screen: X/polsatsport

Legia Warszawa prowadzi z Betisem

Legia Warszawa od początku meczu z Realem Betis starała się przejąć inicjatywę. Podopieczni Goncalo Feio skupiali się na wstrzeliwaniu piłki w szesnastkę Hiszpanów. W 23. minucie jedna z takich prób przyniosła oczekiwany rezultat. Bartosz Kapustka obsłużył podaniem Rubena Vinagre, Następnie Portugalczyk dośrodkował w pole karne, a tam futbolówka trafiła wprost na głowę zupełnie niepilnowanego Steve’a Kapuadiego, który strzałem głową pokonał Adriana.

Ostatecznie Legia nie pozwoliła rywalom na zdobycie wyrównującej bramki i zapisała na swoim koncie komplet punktów.