HomePiłka nożnaKrzysztof Piątek znów strzela! Ważne trafienie w Lidze Konferencji

Krzysztof Piątek znów strzela! Ważne trafienie w Lidze Konferencji

Po niespełna miesięcznej niemocny strzeleckiej Krzysztof Piątek znów trafia do siatki rywali. Reprezentant Polski wyrównał wynik meczu Basakehiru z Rapidem Wiedeń w Lidze Konferencji.

Krzysztof Piątek

ANP / Alamy

Piątek z golem przeciwko Rapidowi Wiedeń

Krzysztof Piątek od pierwszego dnia września czekał na kolejne trafienie dla tureckiego Basakehiru. Polak zaliczył dublet w wygranym przez jego zespół 5:2 spotkaniu z Antalyasporem, a później na niemalże miesiąc zapadł w strzelecką niemoc. W odblokowaniu napastnika nie pomogło nawet ponad 70 minut rozegranych w Lidze Narodów przeciwko Szkocji.

W środę Piątek znów wpisał się jednak na listę strzelców. Nasz napastnik wrócił w dużym stylu, w doliczonym czasie gry pierwszej połowy doprowadzając do remisu w meczu Ligi Konferencji z Rapidem Wiedeń. Polak skorzystał z podania Serdara Gurlera i swoim trafieniem udokumentował optyczną przewagę swojej ekipy w pierwszej części środowego spotkania.

Piątek barw Basaksehiru broni od lipca 2023 roku. Jak dotąd reprezentant Polski rozegrał dla tureckiej ekipy 49 spotkań, w których zdobył 26 bramek i 2 asysty. Dorobek może powiększyć się jeszcze w środę, jeżeli napastnik trafi do siatki w drugiej połowie meczu z Rapidem.

Girona wpakowała sobie dwie bramki samobójcze. Szalony mecz w Lidze Mistrzów [WIDEO]
Atletico ukarane za derby Madrytu! Dotkliwe konsekwencje
Kacper Urbański na to zasłużył! Polak powalczy z gigantem
Jagiellonia nie boi się meczu z Kopenhagą. Jasny przekaz Adriana Siemieńca
Matty Cash wraca po kontuzji! Znalazł się w składzie Aston Villi
Piłkarz Manchesteru United uchwycony na gorącym uczynku. Odwiedził wrogie terytorium [WIDEO]
Motor Lublin zaskoczony! Trzecioligowiec prowadzi w Pucharze Polski
Wojciech Szczęsny ma wsparcie rodziny. Marina skomentowała transfer
Pellegrini chwili Legię. Na to będzie musiał uważać Betis
Imponująca seria Michniewicza dobiegła końca. Pierwsza porażka FAR Rabat w lidze