HomePiłka nożnaFede Valverde dostał po tym owacje. Świetny gest piłkarza Realu Madryt [WIDEO]

Fede Valverde dostał po tym owacje. Świetny gest piłkarza Realu Madryt [WIDEO]

Źródło: DAZN

Federico Valverde na rozgrzewce przed niedzielnym meczem Atletico z Realem Madryt niefortunnie trafił kibica rywali piłką po jednym ze strzałów. Urugwajczyk podbiegł przeprosić fana i upewnić się, że wszystko jest w porządku z jego zdrowiem. Jego gest został nagrodzony brawami.

screen DAZN "X"

Fede przeprosił kibica

Choć niedzielne Derby Madrytu obfitowały w kontrowersyjne zdarzenia, to wydarzenie rozpoczęło się w całkowicie innej atmosferze. Było to widać między innymi podczas schodzenia piłkarzy na przerwę po zakończeniu pierwszej połowy, gdy Griezmann i Vinicius obejmowali się nawzajem. Jeszcze wcześniej, bo na rozgrzewce, miała miejsce inna sytuacja.

Federico Valverde podczas oddawania strzałów trafił jednego z kibiców Atletico piłką. Urugwajczyk podbiegł do fana, by przeprosić go za niefortunne zdarzenie i upewnić się, że wszystko jest dobrze z jego zdrowiem. Gest pomocnika został doceniony przez kibiców gospodarzy brawami.

Ostatecznie starcie Atletico z Realem Madryt zakończyło się wynikiem 1:1. Mecz w drugiej połowie został przerwany na dłuższy moment ze względu na kibiców “Materacy” obrzucających Courtois różnymi przedmiotami, między innymi zapalniczkami. Bramkę wyrównującą dla gospodarzy w piątej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy zdobył Angel Correa.