HomePiłka nożnaŚwiderski… i Messi! Gole w meczu Charlotte z Interem Miami [WIDEO]

Świderski… i Messi! Gole w meczu Charlotte z Interem Miami [WIDEO]

Źródło: X

Karol Świderski zdobył swoją trzecią bramkę w tym sezonie MLS w meczu Charlotte z Interem Miami. Świetnym trafieniem z dystansu popisał się także Leo Messi.

CharlotteFC screen "X"

Świderski z bramką przeciwko Messiemu

Inter Miami w ostatniej kolejce MLS zagrał domowy mecz z Charlotte, zespołem Karola Świderskiego. To właśnie goście wyszli w 57. minucie na prowadzenie za sprawą bramki reprezentanta Polski. “Świder” miał w tej sytuacji nieco szczęścia – został bowiem nastrzelony piłką przez swojego kolegę z drużyny. Ta jednak się odbiła na tyle szczęśliwie, że wylądowała w siatce.

Inter Miami musiał wziąć się do roboty. Już dziewięć minut później udało się liderowi tabeli MLS doprowadzić do wyrównania. Leo Messi w swoim stylu, precyzyjnym uderzeniem z dystansu, pokonał golkipera rywali. Łącznie Argentyńczyk rozegrał w tym sezonie ligowym 16 meczów, w których strzelił 15 goli i zanotował 10 asyst.

Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 1:1. Inter Miami zajmuje obecnie fotel lidera tabeli z siedmioma punktami przewagi nad drugim LA Galaxy. Charlotte Karola Świderskiego z kolei plasuje się na 16. miejscu stawki. W następnej kolejce zmierzą się na własnym obiekcie z Chicago.